Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20
  1. #1
    Cześć!
    Jestem z Łodzi i chciałabym się nauczyć grać, należeć do jakiegoś klubu i z tego co znalazłam w internecie to jedynym takim jest Backdoor. Piszę akurat tutaj, bo pokerzyści z Łodzi będą najlepiej zorientowani. Może wiecie też, czy o ile Backdoor istnieje i ma spotkania to czy nie znalazłby się ktoś kto mógłby mi pomóc uczyć się grać? A może jest jakieś inne stowarzyszenie...?

    Mam nadzieję, że nie potraktujcie tej wiadomości jako zaśmiecania tego zacnego forum

    Pozdrawiam, Agnieszka

  2. #2
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    1
    W ogóle nie wiesz co i jak w pokerze? ... bo jeśli znasz podstawy to spokojnie myśle że możesz wpaść zdarza się że przychodzą tacy którzy nie ogarniają ... aaale pare blindów i grasz

    Wpadnij...

    http://forum.pokerzysta.pl/lodzkie/2...wego-lodz.html

    Pozdrawiam

  3. #3
    Zapraszamy na chojny na stancje, gramy cash gramy turnieje gramy cala dobę z kim podpadnie. No i do BackDoor jak wspomniał Borewicz. Na pewno zostaniesz bardzo miło przyjęta

  4. #4
    Nawet jeżeli jeszcze nic zupełnie nie ogarniam?
    Oh, odważni jesteście

  5. #5
    zwłaszcza dlatego

  6. #6
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    14
    Cytat Zamieszczone przez Mlyniuuu Zobacz posta
    Zapraszamy na chojny na stancje, gramy cash gramy turnieje gramy cala dobę z kim podpadnie. No i do BackDoor jak wspomniał Borewicz. Na pewno zostaniesz bardzo miło przyjęta
    Gdzie na tych Chojnach gracie?

  7. #7
    Dołączył
    Apr 2011
    Posty
    1
    Dokładnie o to samo chcialem zapytac. Gracie cos dzisiaj?

  8. #8
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    25
    haha:d to samo napisalem do niego pw :P

  9. #9
    Jak nie masz totalnie pojecia o pokerze to się nauczysz Moja kobieta też gra. Ja grywam w backdoorze raczej, ale na stancji jak się zbierze 6 osób to siadamy do NL20

  10. #10
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    25
    daj nr do siebei