Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1
    Dołączył
    Feb 2011
    Posty
    9
    Witam pieknie. Jakis czas temu moj znajomy zalozyl konto na netelerze. Po paru tygodniach dostal karte master card. Wtedy tez poprosilem go czy pomoglby mi wyplacic czesc srodkow z pokerstarsa i wtedy zaczal sie problem. Z konta kolegi wynika ze jest tam niespelna 52 dolce ktore mu przelalem a on pozniej wplacil je na netelerskiego. Pare dni temu chcialem je wyplacic i poszlismy razem do bankomatu PKO SA i okazalo sie ze po prubie wyplaty najpierw 130zl a na koncu zaledwie 50 bankomat stwierdzil ze nie ma srodkow na koncie. Bardzo prosze kogos zorientowanego o pomoc. Chcialbym sie jeszcze dowiedziec czy to prawde ze neteler liczy 6 dolca prowizji od kazdej transakcji i przypuszcalnie ile bym dostal zlotowek za powiedzmy 50 $ na koncie neteller, znaczy po jakim kursie mniej wiecej to sie odbywa.

    Z gory dziekuje za pomoc i klaniam sie.

  2. #2
    Dołączył
    Sep 2007
    Przegląda
    Espirito Santo
    Posty
    158
    Troche mniej leniwym trzeba byc:

    http://forum.pokerzysta.pl/platnosci...a-netella.html

    Temat walkowany wielokrotnie.

  3. #3
    Dołączył
    Feb 2011
    Posty
    9
    jak ja kocham takich glupio madrych ekspertow. tak sie sklada ze pracuje po 11 godzin dziennie poza miejscem zamieszkania i nie mam dostepu do netu poza blueconnectem w telefonie ktory otwiera mi jedna strone srednío 2,5 minuty. poszedlem jednak za Twoja rada i przeszukalem pierwsze 10 stron watku i oczywiscie chuja znalazlem. caly temat ma 75 stron wiec radze Ci na przyszlosc zamast wstawac tak wczesnie i pisac takie pierdoly - idz pobiegac! zamiast srac do buta i obrazac osobe ktorej níe znasz mogles napisac jedno gora dwa zdania i odpowiedziecna zadane w kulturalny sposob pytanie, gdyz jak wnioskuje z Twojego postu znasz odpowiedz. to tyle, przepraszam za moj ton ale na prawde rece czasem opadaja, cztery lata stazu na forum a takie buty. gdyby jednak ktos byl chetny dalej prosze o pomoc gdyz z przyczyn czysto obiektywnych nie mam mozliwosci przewertowania calego w/w tematu.

    pozdrawiam

  4. #4
    Dołączył
    Sep 2007
    Przegląda
    Espirito Santo
    Posty
    158
    Rozumiem, ze kolega, o ktorego sie tak troszczysz rowniez ma tylko dostep poprzez blueconnect, ktory otwiera mu 1 strone srednio nawet dluzej niz 2,5 minuty, pracuje 12h poza miejscem zamieszkania i sam nie moze przejrzec tematu. Jesli koniecznie chcesz odpowiedzi w jednym zdaniu, prosze bardzo:

    od kwoty w $ odejmij prowizje za wyplate z atm (dla karty w $ jest to chyba $6 -> FAQ Net+) to jest Twoja kwota wolna do wyplaty, przelicz po kursie banku, z ktorego bankomatu wyplacasz (to mozesz sprawdzic na stronie banku choc przez blueconnect bedzie to bardzo klopotliwe wiec mozesz udac sie do oddzialu, chyba ze 11-godzinna praca nie pozwala), odejmij 2,95% prowizji, zostaw margines kilku zlotych i ciesz sie wyplaconymi banknotami.

    p.s. dla ludzi pracujacych i mniej leniwych od autora watku 9:50 to wcale nie jest wczesnie, sen jest dla frajerow parafrazujac Gordona Gekko.

    Edit:

    Jako ze jestem mniej leniwy i zawsze bardzo chetnie udzielam pomocy, tutaj link do wyliczen przeprowadzonych przez uzytkownika echobike:

    http://forum.pokerzysta.pl/platnosci...tml#post272582
    Ostatnio edytowane przez Vigird ; 12-04-2011 o 17:44 Powód: Link do wyliczeń echobike

  5. #5
    Dołączył
    Feb 2011
    Posty
    9
    heh, sorry za ten najazd nie jestem raczej czlowiekiem konfliktowym, mam troche gorszy dzien. bardziej niz wyliczenie prowizji interesuje mnie czemu nie moglismy wyplacic zadnej kwoty choc na koncie netka siano jest jak ten wol. wyskakuje info : brak srodkow na koncie.

    co do kolegi to prosilem go juz 2tyg wczesniej i do tej pory tego nie sprawdzil wiec postanowilem wziasc sprawy w swoje ekhm palce

    sorry jeszcze raz nie chcialem urazic

  6. #6
    Dołączył
    Sep 2007
    Przegląda
    Espirito Santo
    Posty
    158
    tak na szybko wyliczenia:

    $51 - $6 = $45
    opłata za przewalutowanie $1,32

    zostaje $43,67 co przy dzisiejszym kursie pieniądza z pko bp (2,79) wychodzi 121,84 pln

    dlatego pierwsza probe wyplaty (130pln) odrzucilo

    czasem jest tak, ze kwota jest blokowana pomimo, ze faktycznej wyplaty nie bylo i dlatego nie udalo sie wyplacic nawet 50pln

  7. #7
    Dołączył
    Feb 2011
    Posty
    9
    dzieki za te wyliczenia. moglbyz mi jeszcze tylko zdradzic co jest powodem blokady wyplaty przez bank i jak temu zaradzic? wystarczy po prostu jeszcze raz sprubowac, czy moze poczekac jakis czas?

  8. #8
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    220
    szybkie pytanie, działa Wam Neteller? ja mam od wczoraj komunikat "Response code 404"

  9. #9
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Działa.

  10. #10
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    matis, pewnie wchodziłeś na neteller.com, zamiast www.neteller.com . Dzisiaj działają już oba.