Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1
    Dołączył
    Apr 2011
    Posty
    1
    Witam .
    Zarejestrowałam się na pokerstrategy załóżmy pod danymi:
    "Anna Kowalska"
    Wyrobiłam bonus i chcę wypłacić pieniądzę , niestety nie mam konta bankowego i chcę wypłacić na konto np. "Jan Kowalski" Wszystko się zgadza oprócz imienia tzn adres itp. Czy będą jakieś problemy, że mój mąż ma inną płeć i inne imię niż w danych pokerroomu?

    Z góry dziękuje .

  2. #2
    Cytat Zamieszczone przez houng Zobacz posta
    Witam .
    Zarejestrowałam się na pokerstrategy załóżmy pod danymi:
    "Anna Kowalska"
    Wyrobiłam bonus i chcę wypłacić pieniądzę , niestety nie mam konta bankowego i chcę wypłacić na konto np. "Jan Kowalski" Wszystko się zgadza oprócz imienia tzn adres itp. Czy będą jakieś problemy, że mój mąż ma inną płeć i inne imię niż w danych pokerroomu?

    Z góry dziękuje .
    problemy będą takie, że nie wypłacisz kasy na nie swoje konto, to że macie takie samo nazwisko i adres nic nie zmienia, konto musi być na Ciebie
    założenie konta w mbanku to żaden problem i jest darmowe, nawet z domu nie musisz wychodzić, zresztą jak dorosła osoba może w ogóle funkcjonować bez konta bankowego?

  3. #3
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    No nie jest takie porste zalozenie konta w mbanku na lewe dane ze strategy

  4. #4
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    162
    Cytat Zamieszczone przez Andrzejeczke Zobacz posta
    problemy będą takie, że nie wypłacisz kasy na nie swoje konto, to że macie takie samo nazwisko i adres nic nie zmienia, konto musi być na Ciebie
    założenie konta w mbanku to żaden problem i jest darmowe, nawet z domu nie musisz wychodzić, zresztą jak dorosła osoba może w ogóle funkcjonować bez konta bankowego?
    okazuje sie ze mozna bez konta bankowego nawet zostac premierem wiec sie da

    Cytat Zamieszczone przez PaSiEk Zobacz posta
    No nie jest takie porste zalozenie konta w mbanku na lewe dane ze strategy
    LOL dobre