[Świetna książka opisująca gry z a najwyższe stawki w texasa (większość heads-up). Tam przy krótkim bankrollu portki falowały największym gwiazdom pokera, które walczyły z bogatym bankierem. Hansen dostawał rozedrgania łydek a Doyle Brunson migał się od gry. Książkę znajdziesz:
Wydawnictwo VeniVidiVici
Generalnie gra heads-up jest b. szybka (pełna blefów) i moim zdaniem lepiej skupić się na jednym stole niż pomykać na paru ze szkodą dla jakości gry.

alfatool


QUOTE=montty;399303]Witam,
grywam już od pewnego czasu HU SNG, idzie mi nieźle ale moja gra ma tą wadę, że za cholerę nie potrafię sie skupić na więcej niż 1 stole. Niby na mikrostawkach poziom jest bardzo niski ale jest też sporo agroświrów-bleferów i nie idzie mi zbytnio z takimi multitabling (nie znoszę dać się wyblefować ani wydrawować ze strony maniaków).

Moje pytanie: jaki rodzaj HU SNG taki jednostołowy grajek na jednym stole powinien grać - normal speed, turbo, jakieś super turbo, jeśli chodzi o ilość to 1/1 czy 1/4 (lubię je grać ale martwi mnie ta strata czasu między partiami)?

Ponadto jaki powinienem mieć bankroll na to co zaproponujecie?

A może nie powinienem tak grać na 1 stole i koniecznie powinienem się przestawić??? Proszę o rady, dzięki.[/QUOTE]