Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,141
    Rozdanie napisze bez konwertera bo grane na mega fiszowskiej wloskiej sieci i nie dziala tam Hem/PT3 (jakby ktos chcial tam pograc to PM)

    Stolik 6 max

    sb: Player 1 - 6E
    utg: Player 2 - 46E
    BTN: Hero - 58E

    Player 1 to oczywiscie mega donk
    Player 2 to multitablujacy nit reg.

    Preflop Player 2 otwiera za 4 BB ja na btn dostaje 44 robie call i Player 1 tez call. (pula 2,4 e)

    Flop Ts Js 4

    Player 1 check, player 2 bet 1,5 E, ja robie call (jestesmy deep wiec nie chce w tym momencie jeszcze ladowac duzo kasy bo wydaje mi sie ze jak wjedzie po 200 bb teraz to czesciej bede w dupie badz w okolicy flipa z AKs np), player 1 allin za 3.5 E more, Player 2 - 3 bet do 12 E.

    W tej chwili pula ma ok 23 E hero ma ok 42 E behind (efektywne), co robi Hero i dlaczego. Czy foldujecie takie cos kiedykolwiek?
    Ostatnio edytowane przez Karlos83 ; 10-04-2011 o 13:36

  2. #2
    Dołączył
    Sep 2006
    Posty
    951
    nie, obstawia cie na flushdrawa i izoluje fisza bije cie tylko jj/tt bijesz mase rak dla mnie easy push

  3. #3
    Dołączył
    Mar 2008
    Przegląda
    Puławy/Łódź
    Posty
    454
    Linia villaina nie jest jednoznaczna, myślę, że jest wiele układów które rozegrałby w ten sposób ze względu na obecność shorta, ale również brak pozycji. Overpary, top pary, różne broadwaye w pikach, może nawet jakieś OESD i oczywiście wyższe sety. Nie trzeba pokerstove aby zobaczyć, że przeciwko takiemu ( a nawet węższemu) zakresowi jesteśmy z przodu. Dlatego ja gram tutaj zawsze reraise AI aby nie dać oddsów jeśli to villain ma FD oraz dlatego, że wyglada to IMO słabiej (zwłaszcza po dłuższym "zastanowieniu" )niż każdy inny rozmiar przebicia jaki możemy tu wybrać.

  4. #4
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,141
    Grajac ze 100 bb tego pytania by nie bylo natomiast to o czym wspomnial Deleo czyli potencjalne izolowanie shorta zwiekszylo troche range agressora w moich oczach wiec zrobilem shipa. Ofkorz nadzialem sie na TT

  5. #5
    Dołączył
    Mar 2008
    Przegląda
    Puławy/Łódź
    Posty
    454
    Zwykły cooler. Ale właśnie z tego powodu ja wysiadam jak robi się 3max deep i to jeszcze z nitem