Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    5
    Witam. Od niedawna zacząłem regularnie grać na P* i postawiłem na turnieje 45 osobowe w strukturze turbo. Ciekawy jestem waszych opinii na temat rozegrania karety na flopie i czy mogłem ją inaczej rozegrać aby zmaksymalizować value i czy ten limp w tej fazie turnieju z tą parą 5 był poprawny? Na mojego przeciwnika nie miałem praktycznie żadnej historii także ciężko mi stwierdzić jak gra. Ale pod ręką przedstawie mój tok myślenia i proszę o opinię czy był on poprawny.
    Grabbed by Holdem Manager
    NL Holdem $200(BB) Replayer
    SB ($2,340)
    BB ($3,119)
    Hero ($3,450)
    UTG+1 ($4,170)
    UTG+2 ($2,829)
    MP1 ($3,835)
    CO ($3,075)
    BTN ($1,315)

    Dealt to Hero

    Hero calls $200, UTG+1 calls $200, fold, fold, fold, fold, SB calls $100, BB checks

    FLOP ($800)

    SB checks, BB checks, Hero checks, UTG+1 bets $400, SB folds, BB folds, Hero raises to $950, UTG+1 calls $550

    TURN ($2,700)

    Hero checks, UTG+1 checks

    RIVER ($2,700)

    Hero bets $1,100, UTG+1 calls $1,100

    Hero shows
    (Pre 49%, Flop 99.9%, Turn 100.0%)

    UTG+1 shows


    Hero wins $4,900

    Rozgrywając tą rękę chciałem za wszelką cenę pokazać przeciwnikowi że blefuje. Po jego callu na flopie obstawilem go na J z tym że raczej odrzuciłem AJ bo raczej z tą ręką raisowal by pre. Jak sądzicie mogłem inaczej rozegrać tą rękę żeby zwiększyć value?

  2. #2
    Dołączył
    Feb 2011
    Posty
    8
    Powinieneś nie zdzierać z Niego value. Pamietaj, że to tak samo biedny gracz jak ty!

  3. #3
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    266
    nigdy nie limpuj takiego czegoś

  4. #4
    dypson18, to co radzisz jako najlepsze zagranie pre?
    Bo w tych turkach jak tu otworzysz za ok. 450 to się zaraz znajdziesz z kilkoma villainami na flopie bez pozycji i z ręką, która bardzo rzadko jest z przodu. Open push jest wg mnie bez sensu. Niby mamy tylko 17 BB ale w tych turbo sitkach to na tym etapie jest całkiem niezła sytuacja; z drugiej strony blindy jednak śmigają szybko.
    Jak to grać?

  5. #5
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    379
    Cytat Zamieszczone przez SzczepanSzczur Zobacz posta
    dypson18, to co radzisz jako najlepsze zagranie pre?
    Bo w tych turkach jak tu otworzysz za ok. 450 to się zaraz znajdziesz z kilkoma villainami na flopie bez pozycji i z ręką, która bardzo rzadko jest z przodu.
    Przeciez tutaj tak samo znajdujesz sie bez pozycji z kilkoma villainami. A jak limpujesz i jeszcze jest za Toba jeden limp to ja na miejscu shorta na buttonie wsuwam praktycznie z any two. I co wtedy robisz? Call? Wtedy jestes z 3-4 villainami, ale juz w puli 3-4k i jak nie trafisz 5 to Cie zjedza. Fold? Czyli rozdajesz siano. All-in? Troche za niska ta parka do trapowania shorta.
    Jak masz problem z izolowaniem, to otworz za 600. Powieje mocą . Short wie, ze do jego pusha jestes juz scommitowany, wiec z zadnym gownem nie wsunie, a jak juz wsunie to blindy na pewno sie zawina ze strachu przed Twoim all-inem (chyba, ze maja monstery) i jest czysta sytuacja.
    Cytat Zamieszczone przez SzczepanSzczur Zobacz posta
    Open push jest wg mnie bez sensu.
    Wedlug mnie rowniez.
    Cytat Zamieszczone przez SzczepanSzczur Zobacz posta
    Niby mamy tylko 17 BB ale w tych turbo sitkach to na tym etapie jest całkiem niezła sytuacja; z drugiej strony blindy jednak śmigają szybko.
    Jak to grać?
    Agresywnie .

    Tak jak zagrne pf:
    Flop 400
    Turn 1000
    River all-in.

  6. #6
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    266
    a nie latwiej to poprostu spasować ??? jesteśmy na UTG, 7 przeciwnikow za nami, jak na turbo mamy fajny stack, wiec jak dla mnie to poprostu trzeba zrzucic pre flop i czekać na lepsze spoty ... pushowanie takiej reki raczej bym odradzał bo sprawdzenia tak naprawde nigdy nie dostaniemy od gorszej ręki , a kradzież blindów z UTG to chyba nie jest najlepszy pomysł przy tym stacku