Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: JTo

  1. #1
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    3
    Jestem tu nowy więc witam wszystkich!
    Poniżej rozdanie za które zostałem wyśmiany na czacie, za to że się w tym miejscu zastanawiałem chociaż to był "insta call".
    Wypowiedzcie się, pls, co o tym myślicie. Moim zdaniem koleś sam podważył własną grę, bo jeśli było to oczywiste że ma drawa to oznacza to że zagrał zbyt prostolinijnie.
    Jeśli chodzi o ready to słabo bo grałem kilkanaście rąk i mogę tylko powiedzieć, że po c-becie nie odpuścił raz gutshota a raz bottom pair


    $20/$40 No-Limit Hold'em (2 handed)

    Known players:
    SB$1620;BB (Hero)$1380
    Preflop: Hero is BB with J, T.
    SB raises to $80.00, Hero calls $40.00.

    Flop: ($160) 2, J, 5 (2 players)
    Hero checks, SB bets $80.00, Hero raises to $240.00, SB calls $160.00.

    Turn: ($640) Q (2 players)
    Hero bets $340.00, SB raises to $1,300.00, Hero calls $720.00(All-In).

  2. #2
    Dołączył
    Apr 2009
    Przegląda
    Poznań / Koszalin
    Posty
    148
    Jak dla mnie to zagrałeś troszeczkę zbyt agresywnie. Nie wiem czy tp z średnim kickerem jest ręką, z która warto iść na stacki. Tym bardziej, że turn to karta, która teoretycznie jest dla ciebie scary. Ja gram tutaj raise jego cbeta myślę, że spokojnie do 180 wystarczy - nie chcesz chyba budować puli oop z taką ręką, check/call turn,

  3. #3
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    3
    Tak, chyba rzeczywiście zbyt agresywnie, Twoj sposób rozegrania bardziej mi się podoba.
    Ale jeśli już tak zagrałem to czy call jego all-ina był rzeczywiście taki oczywisty? I dlaczego

  4. #4
    Dołączył
    Apr 2009
    Przegląda
    Poznań / Koszalin
    Posty
    148
    Nie umiem odpowiedzieć na to pytanie, bo moim zdaniem jest źle sformułowane. Nie ma czegoś takiego jak poprawne rozegranie źle rozegranej ręki. Jedno z drugim się wyklucza Tak więc nie chcę Ciebie wprowadzać w błąd. Pozdr

  5. #5
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    3
    Nieprawda, w danej sytuacji nawet jeśli była poprzedzona błędem zawsze można zagrać lepiej lub gorzej, ale zostawmy to w takim razie.
    Pzdr.