Strona 4 z 6 PierwszyPierwszy ... 23456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 58
  1. #31
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    157
    ja tam nie wiem co Ty robisz z koszulkami i niewiele mnie to obchodzi ale puchary stoja i sie kurza.

  2. #32
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    291
    Gra sie o puchary i famfary! Bedzie za wygrana uscisk dloni prezesa czy nie?

    Q

  3. #33
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    349
    u Banisa to puchary sa czesciej czysczone niz kazda inna rzecz domowego użytku

  4. #34
    Cytat Zamieszczone przez anr1pawelki Zobacz posta
    ja tam nie wiem co Ty robisz z koszulkami i niewiele mnie to obchodzi ale puchary stoja i sie kurza.
    A co Pawełek u panien lepsze branie w koszulkach klubowych? xD

  5. #35
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    157
    nie wiem, z tego powodu rozumiem ze wolisz puchar, aczkolwiek koszulka ma jakies sensowne wykorzystanie a puchar nie.

  6. #36
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    291
    wg Sokola i Pono mozna w niego (puchar) uderzyc.

  7. #37
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    349
    w 4 czesci przygod Harrego Pottera puchar zostal zamieniony w świstoklika co spowodowalo kolejna potyczke Harrego i Lorda Voldemorta , w wyniku ktorej zginal mlody Cedrik "Bozyszcze nastolatek i starszych pań" Diggory . Wiec wykorzystanie pucharu mozna traktowac wielorako.

    P.S Koszulka w barwach Ravenclawu nie uchronila go od tego losu , wiec wnioski mozna wysnuc latwo samemu

  8. #38
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    104
    Cytat Zamieszczone przez OrFrAiRe Zobacz posta
    P.S Koszulka w barwach Ravenclawu nie uchronila go od tego losu , wiec wnioski mozna wysnuc latwo samemu
    wiem, że to prowokacja ale co mi tam...

    Cedrik był z Hufflepuff'u!!!

  9. #39
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    185
    Orieł Banis Qwaku jesteście wielcy.

    Jak dla mnie Stacki i poziomy są ok.
    Puchary jak najbardziej
    koszulki niekoniecznie bo przeważnie są mega słabe.

    Piwo catering - zbyteczne.
    Walizka 1-2 na sezon bo przeważnie każdy ma ....
    chyba że zrobić pule całkowitą i kupić jakieś walizki ale takie przekozackie bez loga sponsora....

  10. #40
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    291
    Cytat Zamieszczone przez OrFrAiRe Zobacz posta
    w 4 czesci przygod Harrego Pottera puchar zostal zamieniony w świstoklika co spowodowalo kolejna potyczke Harrego i Lorda Voldemorta , w wyniku ktorej zginal mlody Cedrik "Bozyszcze nastolatek i starszych pań" Diggory . Wiec wykorzystanie pucharu mozna traktowac wielorako.

    P.S Koszulka w barwach Ravenclawu nie uchronila go od tego losu , wiec wnioski mozna wysnuc latwo samemu

    Najgorsze jest to, ze ta Twoja szczegolowa wiedza na temat HP sugeruje ze musiales to czytac niedawno....