Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 58
  1. #1
    Witam!

    Właśnie dopiąłem budżet na nowy sezon Poznańskiej Ligi Pokera Sportowego. Edycja będzie wyjątkowa ponieważ urozmaicona o wiele atrakcji. Chcielibyśmy abyście Wy pokerzysci pomogli nam rozpoznać Wasze potrzeby. Ostatni sezon PLPS mozna uznać za słaby pod względem frekwencji. Tym razem ze względu na budżet jesteśmy wręcz zobowiązani do znacznego podniesienia frekwencji online jak i offline. Wiemy ze nasz produkt DLP cieszy się dużą popularnością nie wiem tylko co jest nie tak z PLPS. PLPS ma wyzsze wpisowe wiec pewnie czesc graczy teoretycznie zainteresowana grą w lidze z takim wpisowym woli ten czas przeznaczyc na gre online. Moze są inne aspekty?

    Pytamy sie Was co moze uatrakcyjnić turnieje PLPS? Jak wspominałem jest budżet także rake pozostanie na tym samym poziomie.

    Z wiadomych powodów musimy jakoś gratyfikować graczy grających u sponsora( microgaming ).
    Sponsor do mastersa dodaje pakiet live warty ok 1200 pktów.

    Chcemy jednak uatrakcyjnić również turnieje ligowe ( przypominam ze rake pozostanie ten sam ), nasze propozycje:

    - catering na każdym turnieju dla graczy gratis
    - krupier na każdym final table ( to już postanowione )
    - walizka pokerowa dla zwycięzcy turnieju
    - darmowe piwo dla każdego uczestnika
    - hostessy
    - tickety do klubu Pruderia czy striptizerka dla finałowego;p

    Oczywiscie nie stać nas na wszystko ale pojedyncze punkty są w zasięgu

    To nam przychodzi do głowy - moze jakis tickety do turniejów online ( tutaj tez mozemy ponegocjowac ).

    Jest też opcja sponsoringu wyjazdów na turnieje zagraniczne w zamian za rake ( moze być grupowy czyli np. 4 graczy wyrobi x rake, wtedy każdy otrzyma ticket )

    Liczymy na Waszą kreatywność by nasza liga stała się ewenementem na skale krajową

  2. #2
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    21
    jestem tu nowy, ale chętnie wezmę udział w lidzie - razem z dwoma kolegami

    co do urozmaiceń.. striptizerka.. w moim odczuciu słabo każdy lubi co innego, ale jakoś do pokera mi to nie pasuje. piwo ok, walizka pokerowa też ok.

  3. #3
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    117
    piękne pomysły

  4. #4
    Dołączył
    Mar 2009
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    105
    a mi opcja striptizerki jakoś w ogóle nie podchodzi

  5. #5
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    195
    Dzudas Ci zatanczy i kazdy bedzie szczesliwy ! ; )

  6. #6
    sese wiedzialem, ze ten punkt poruszy dyskusje ;p

    Liczymy na Wasze pomysły, które na prawdę przyciągną graczy na ligę z wpisowym 40-50zł?

  7. #7
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    21
    klimat, atmosfera to podstawa.
    nie grałem jeszcze z Wami, ale byłem w coolozium i spodobało mi się. Jedyne co na początek dla mnie barierą może być to wpisowe 70-100 zł. jednak zbyt krótko bawię się pokerem na takie kwoty. ale 30-50 zł. czemu nie.

    piwo, przekąski - nikt nie przychodzi jeść przy stole [chyba?!]

    a tancerki zostawmy na inne okazje

  8. #8
    Mi ten catering sie podoba - skrzydelka bym sobie wciagnal

    A tak na poważnie, to zastanowiłbym się nad strukturą, czy by nie przedłużyć poziomów o 10 minut, bo większość graczy jednak chciałoby poszanować to 50 zł wpisowego. Poza tym, krupier - dobry pomysł, catering - świetny, darmowe piwo (czy inny napój) - dobry pomysł, darmowe skrzydełka dla final 3 każdego turnieju, dostępne na następnym turnieju - genialny pomysł! Coś, co zachęci osoby, by przychodziły z tygodnia na tydzień.
    Nie oszukujmy się, że najlepsze co by mogło się stać, to jakby ekipa z darmowej ligi, zaczęła przychodzić na tę ligę. Im większy range graczy, tym lepiej. Może reklamować wtorkową ligę, na czwartkowej darmówce?
    Ostatnio edytowane przez JayAhr ; 30-03-2011 o 19:52

  9. #9
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    291
    Cytat Zamieszczone przez nyga Zobacz posta
    - tickety do klubu Pruderia czy striptizerka dla finałowego;p
    czy to jest jakies level?

    Q

  10. #10
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    17
    Jeśli dobrze kojarzę, to mnie przed grą powstrzymywało przede wszystkim to, że zbyt duża część buy-in szła do puli mastersa. To jest akceptowalne, jeśli grasz we wszystkich turniejach i masz szansę na dobre miejsce w generalce. Ale dla graczy, którzy nie mogą/nie chcą grać regularnie, gra w pojedynczym turnieju jest po prostu nieopłacalna.