Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456
Pokaż wyniki od 51 do 57 z 57

Wątek: Poker770

  1. #51
    Dołączył
    Jun 2005
    Posty
    7
    username - duzeplecy

  2. #52
    Dostałem informację, że wypłata została przetworzona. Za powstałe niedogodności pozostaje mi przeprosić. Jeśli ktoś będzie miał problem z wypłatą proszę o kontakt, postaram się skutecznie zainterweniować

  3. #53
    z ftp bylo podobie,a najnowsza promocja wyglada probe zlapania plynnosci finansowej.co sie stanie jak ludzie ugraja te insta bonusy i zaczna wyplacac?

  4. #54
    Jaką promocję masz na myśli? Porównywanie 770 do FTP całkowicie nietrafione, nie ma powodów do obaw

  5. #55
    Przy depozycie do 12 czerwca kwoty od 50-150$ dostajemy 200% instant.czyli rozumiem ze jak wplace 150$ to dostane dodatkowo 300$ odrazu na gre(promocja wszech czasow).ftp taz z dnia na dzien wydluzal (watek pokerstrategy) czas wyplaty ja na szczescie zorientowalem sie ze moze byc taka akcja i zdazylem wyplacic rola.


    ps.jezeli dobrze rozumiem ta promocje to wiele osob pokusi sie o chip dupping i wtedy wykrywajac taki proceder rekwirujecie calego rola obu osoba
    link do newsa http://www.pokertexas.pl/forum/list_...ona/5/#pid5351
    Ostatnio edytowane przez rafall ; 06-06-2012 o 18:12

  6. #56
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Cebu City, Philippines
    Posty
    868
    Cytat Zamieszczone przez Poker770 Polska Zobacz posta
    Jaką promocję masz na myśli? Porównywanie 770 do FTP całkowicie nietrafione, nie ma powodów do obaw
    taa, zwlaszcza ze o wyplaty od was trzeba support blagac i czekac tygodniami...

  7. #57
    Osoby, które mają problem z wypłatą mogą na pw wysłać mi username. Postaram się przyspieszyć wypłatę. Pozdr!