Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 57

Wątek: Poker770

  1. #21
    Witaj kuerten. Jeśli jesteś naszym potwierdzonym użytkownikiem, wtedy wypłata to kwestia jednego dnia.
    Kontakt z Poker770 należy do najłatwiejszych w branży, niestety skrzynki wp, interii i onetu blokują nasze wiadomości..

  2. #22
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    892
    kolega gral na chillipoker byl VIP-em u nich. Po przejsciu na Poker770 zlecil wyplate czekal okolo 7 dni

  3. #23
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez Poker770 Polska Zobacz posta
    Kontakt z Poker770 należy do najłatwiejszych w branży, niestety skrzynki wp, interii i onetu blokują nasze wiadomości..
    Poważnie? Bo ~36 godzin temu z poziomu klienta Poker770 wysłałem wiadomość i nie dostałem nawet potwierdzenia z nadanym numerem "ticket-u" a co jest standardem w konkurencji. Oczywiście poczta z domeny poker770.co.uk dociera do mnie bez problemu.

  4. #24
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    1,496
    mam taki problem, ze nie mam hasla , konto moje zostalo przeniesione z CHILI , poczta faktycznie z Onet ,ale jedna wiadomosc otrzymalem niestety haslo nie zadzialalo , odpowiedz szla jakby tradycyjna poczta a nie mailem , maja czasami fajne promocje mozna by tam troche pograc tylko jak skoro hasla do konta brak, live chat dziala ??

  5. #25
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    1,496
    Cytat Zamieszczone przez TrojkaT Zobacz posta
    kolega gral na chillipoker byl VIP-em u nich. Po przejsciu na Poker770 zlecil wyplate czekal okolo 7 dni
    7 dni to moze na konto bankowe ? Chyba nie chodzi o MB ?

  6. #26
    Wypłaty są realizowane dużo szybciej, pierwsza wypłata trwa dłużej z uwagi na procedurę weryfikacyjną.
    Kuerten napisz na support@poker770.co.uk maila z prośbą o przesłanie danych użytkownika raz jeszcze. Napisz z maila zarejestrowanego w Twoim koncie Chili-770.

    Pozdrawiam

  7. #27
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    1,496
    pisalem z tego maila, dostalem raz haslo ale nie dziala, sprobuje napisac z innej poczty , polskiego supportu tam nie ma ?

  8. #28
    Osoby, które w dniach 17 - 18 maja zdecydują się dokonać wpłaty na swoje konto Poker770, otrzymają zupełnie za darmo dodatkowy bonus wysokości $20!

    Promocja "Cash Machine" zostanie przeprowadzona w dniach 17 - 18 maja. Jeśli w tym okresie zdecydujecie się wpłacić na Poker770 $20, to drugie $20 otrzymacie całkowicie za darmo! W najnowszej wersji promocji nie trzeba już wysyłać żadnych maili ani wyrabiać jakichkolwiek punktów! Darmowe $20 zostanie zaksięgowane na Waszych kontach z automatu.

    Jak dostać $20?

    W dniach 17 - 18 maja wpłać $20 na swoje konto na Poker770

    Do wypłacenia otrzymanego bonusu niezbędne będzie wyrobienie 1 punktu 770Points (punkty lojalnościowe za grę na prawdziwe pieniądze) za każdego bonusowego dolara.

  9. #29
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    1,496
    dalej walcze z tym haslem, mam tam konto z Chili poker, niestety haslo nie dziala , maile nie dochodza jak podam inny mail to przeciez hasla nie wysla ?

  10. #30
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    1,496
    ok napisalem o zmiane maila y co z tego wyjdzie