Strona 5 z 6 PierwszyPierwszy ... 3456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 57

Wątek: Poker770

  1. #41
    Standardy dotyczące weryfikacji zostają odgórnie narzucone przez instytucje przyznające roomom licencje. Na przykładzie FTP można zauwazyć jak kończą się sytuacje, gdy nie respektuje się pewnych standardów.

    Wypłaty od zaakceptowania są ZWYKLE realizowane do 48h.

  2. #42
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez Poker770 Polska Zobacz posta
    Standardy dotyczące weryfikacji zostają odgórnie narzucone przez instytucje przyznające roomom licencje. Na przykładzie FTP można zauwazyć jak kończą się sytuacje, gdy nie respektuje się pewnych standardów.
    Fakt, mieli instant cashouty oraz nie chcieli jakiejkolwiek weryfikacji (przynajmniej ode mnie) i pewnie dlatego upadli.

    Cytat Zamieszczone przez Poker770 Polska Zobacz posta
    Wypłaty od zaakceptowania są ZWYKLE realizowane do 48h.
    A ile czasu trwa akceptacja? Zresztą to i tak jest śmiech na sali ponieważ wśród wymienionych przeze mnie pokerowni nawet w przypadku najsłabszego pod tym względem Merge akceptacja+czas przelewu na Netellera mieści się w 24h.

  3. #43
    Nie zrozumiałeś o co chodziło mi w przypadku FTP, nevermind.
    Mamy częste przypadki wyłudzeń bonusów, wobec czego wymagana jest weryfikacja historii gier. Stąd pewne niedogodności.

    Zapraszam do dyskusji na priv, tutaj to nie ma sensu.
    Pozdrawiam

  4. #44
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    1,496
    Cytat Zamieszczone przez jdx Zobacz posta
    Fakt, mieli instant cashouty oraz nie chcieli jakiejkolwiek weryfikacji (przynajmniej ode mnie) i pewnie dlatego upadli.


    A ile czasu trwa akceptacja? Zresztą to i tak jest śmiech na sali ponieważ wśród wymienionych przeze mnie pokerowni nawet w przypadku najsłabszego pod tym względem Merge akceptacja+czas przelewu na Netellera mieści się w 24h.

    wez nie pisz o Merge tam czekalem na wyplate uwaga 15$ prawie dwa tygodnie i jaka weryfikacja , ano taka z jaka sie nigdzie dotad nie spotkalem, nie wystarczyly skany!

  5. #45
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    1,496
    co do weryfikacji kont to prawie wszyscy to robia przy wyplacie, raz moze dwa spotkalem sie z przypadkiem weryfikacji zaraz po zalozeniu konta

  6. #46
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez kuerten Zobacz posta
    wez nie pisz o Merge tam czekalem na wyplate uwaga 15$ prawie dwa tygodnie i jaka weryfikacja , ano taka z jaka sie nigdzie dotad nie spotkalem, nie wystarczyly skany!
    No popatrz, a ode mnie nigdy nie chcieli żadnych papierów. Podobnie jak Stars , FTP, Party[*] czy też nawet BossMedia(PokerHeaven). Po prostu od razu widać, że jestem wiarygodnym kolesiem. Z tych liczących się sieci/pokerowni to właśnie tylko iPoker (Titan oraz Mansion) chciał kwity. No i oczywiście jakieś totalne krzaczory w których zdarzało mi się grywać gdy byłem młody i głupi. Do transferu kasy używam tylko i wyłącznie Netellera, chociaż na początku mojej "kariery" zdarzyło mi się kilka razy wpłacać i wypłacać kartą.


    [*] - tak ze 3 lata temu, gdy byłem tam już "starym" graczem, Party nagle zechciało skanu dokumentu tożsamości ale zdaje się, że zmieniali coś w systemie i chcieli czegoś takiego od wszystkich

  7. #47
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    1,496
    moze od niedawna jest na Merge taka weryfikacja , ze musisz wlasnorecznie wyplenic i podpisac papier zeskanowac i wyslac SZOK

  8. #48
    Dołączył
    Jun 2005
    Posty
    7
    Siema siema siema .. od 312 godzin czekam na 2k$.Ekipa z poker 770 chyba skladke robi. 23.05 wyplacilme pieniazki.Robia w jajo klienta.w regulaminie pisza jedno a robia drugie.jezeli ciezko im jest wyplacic 2k . to boje sie jak by czlowsiek byl nabudowany.Cos mi sie wydaje ,ze zamkneli by konto .

  9. #49
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    892
    Cytat Zamieszczone przez duzeplecy Zobacz posta
    Siema siema siema .. od 312 godzin czekam na 2k$.Ekipa z poker 770 chyba skladke robi. 23.05 wyplacilme pieniazki.Robia w jajo klienta.w regulaminie pisza jedno a robia drugie.jezeli ciezko im jest wyplacic 2k . to boje sie jak by czlowsiek byl nabudowany.Cos mi sie wydaje ,ze zamkneli by konto .
    Chyba czekiem wysyłają z Afryki !! a tak na poważnie to co na to przedstawiciel tego roomu tutaj ? co ma dopowiedzenia ?

  10. #50
    duzeplecy, podaj mi Twój username. Postaram się wyjaśnić w czym polega problem.