Strona 4 z 6 PierwszyPierwszy ... 23456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 57

Wątek: Poker770

  1. #31
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    1,496
    zalatwione , rzeczywiscie na inny email odpowiedzi blyskawiczne

  2. #32
    Dołączył
    Jun 2005
    Posty
    7
    Witam.Na skorkach Ipoker gram od 6 lat. Takze lubie rozdawac na 770.Jednak wydaje mi sie ze pokeroom padnie lada dzien,Skoro na wyplate czeka sie 2 tygodnie.
    Pozdrawiam

  3. #33
    duzeplecy, zapewniam Cie, że 770 ma się dobrze.

    Sprawdź swoją skrzynkę email, przy 1 wypłacie prosimy graczy o przesłanie dokumentów weryfikujących tożsamość. Pozdrawiam

  4. #34
    Dołączył
    Jun 2005
    Posty
    7
    napisalem wyzej ze gram 6 lat.takze to jest moja 101 wyplata,Kiedy rozmawiam z suportem to babka mnie zwodzi i wydaje sie byc oburzona ,wyplacilem pienidze w piatek o 2 w nocy.prosze policzyc ile to juz godzin nie liczac weekendu.na stornce jest napisane ze do 96 godzine $ ida smieszna sprawa .. no chyba ze ktos banke wyplaca.ostatnim razem czekalem 184 godziny na $ . Pare groszy wyplacalem.
    JEszcze jedno .
    Zastanawiam mnie fakt jak te poker 770 moze zatrudniac osoby ktore maja problemy z czytaniem ze zrozumieniem.Jaki personel ,taki hujowy pokeroom.

  5. #35
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez Poker770 Polska Zobacz posta
    duzeplecy, zapewniam Cie, że 770 ma się dobrze.
    Śmiem wątpić ponieważ ja nadal nie otrzymałem odpowiedzi na moje pytanie o czym wspomniałem kilka postów (i ponad miesiąc) wcześniej. W każdym bądź razie sprawa jest już nieaktualna ponieważ odinstalowałem soft nie wpłacając tam ani grosza i nie rozgrywając ani jednej ręki.

    Cytat Zamieszczone przez Poker770 Polska Zobacz posta
    Sprawdź swoją skrzynkę email, przy 1 wypłacie prosimy graczy o przesłanie dokumentów weryfikujących tożsamość. Pozdrawiam
    A dlaczego przy wypłacie a nie przy wpłacie skoro tak bardzo dbacie o bezpieczeństwo i ochronę klientów przed fraudami? Przecież powszechnie wiadomo, że profilaktyka jest lepsza niż leczenie. No chyba że ta dbałość o bezpieczeństwo to tylko taka ściema dla naiwnych.

  6. #36
    Dołączył
    Jun 2005
    Posty
    7
    Poker 770 to nie chili poker ,ale wracaja do chili raz na 14k$ czekalme miesiac .. kuzyn na 30k$ 2 miechy.Nawiazuje do chili .. poniewaz poker 770 bardzo mi przypomina tamtejszy room.zeby na 500$ czekac tyle czasu,2 dni temu zlecilem 2k$ do wyplaty,akurat planuje wakacje kolo wrzesnia ,moze zdaza mi dopisac.

  7. #37
    duzeplecy, w sprawach wypłat skontaktuj się z naszym działem płatności. financial@poker770.co.uk

    Napisałem, byś sprawdził, czy nie otrzymałeś od nas maila z prośbą o weryfikacje, bo sporo osób ignoruje taką wiadomość, przez co czas oczekiwania na wypłatę przedłuża się.

    jdx, zmień serwer pocztowy. Nie będę odpowiadał na Twój trolling związany z weryfikacją, pozdrawiam!

  8. #38
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez Poker770 Polska Zobacz posta
    jdx, zmień serwer pocztowy.
    Podczas rejestracji dostałem dwa emaile od Poker770 więc mniemam, że z moim serwerem pocztowym jest wszystko OK.

    Cytat Zamieszczone przez Poker770 Polska Zobacz posta
    Nie będę odpowiadał na Twój trolling związany z weryfikacją, pozdrawiam!
    Trolling??? Myślę, że wielu graczy z chęcią dowiedziałoby się dlaczego weryfikacja w Poker770 jest tak nielogicznie zorganizowana.

  9. #39
    Weryfikacja przy wypłatach to standard w branży, nie jest to odosobniony przypadek dla 770.

    Zmieniamy temat:

    Każdy gracz, który dokona depozytu pomiędzy 24 maja-1 czerwca, otrzyma token do turnieju "Sunday Blast for free", który odbędzie się 2 czerwca o 17:00 GMT. Top19 z tego turnieju otrzyma wejście do turnieju $200.000 GTD, który odbędzie się 3 czerwca o 20:00.

    Dodatkowo każdy gracz, który weźmie udział w niedzielnej satelicie 88 euro o pakiet na MegaPokerSeries Madryt (13-17 czerwca), otrzyma wejście do wspomnianego wyżej turnieju "Sunday Blast for free".

    Zapraszamy do gry

  10. #40
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez Poker770 Polska Zobacz posta
    Weryfikacja przy wypłatach to standard w branży, nie jest to odosobniony przypadek dla 770.
    Ale dlaczego Poker770 go przyjął? Stają za tym jakieś argumenty czy tez zwykły owczy pęd? Poza tym jeśli już jak ognia unikasz odpowiedzi na to (wiem, niewygodne dla marketroida ) pytanie to może powiesz dlaczego Poker770 tak wybiórczo traktuje standardy i np. mocno trzyma się standardu dotyczącego weryfikacji ale jakoś unika trzymania się standardu dotyczącego czasu wypłat (wg. tego co ludzie piszą). Dla przypomnienia: Carbon(Merge) - kasa na Netellerze po 24h, Party do 12h, zazwyczaj ze 4, PokerStars - do 15 minut.