Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    6
    Witam, nazywam sie Grzesiek itp itd nie bede pisal zyciorysu bo chyba nie jest to istotne ;p


    Gram w pokera juz jakis miesiac :P generalnie przyznac musze ze srednio idzie ale mimo to bardzo mi sie podoba ;p obecnie mam 100 $ na pokerstarsach, wklad wlasny to okolo 70$... :P

    gram wszystko, tzn sit&go 1v1 ( co chyba idzie mi najlepiej ) , stoliki 6 osobowe i niekiedy 45 osobowe, cash table tez probowalem... ogolnie probowalem wszystkiego ^^

    poczytalem troche forum i niestety ale czesto nie potrafie rozszyfrowac skrotow ;p niektore kojarze jak BI SnG HU ale duuuzo brakow

    jakiego radzaju pomocy szukam ? otoz wskazowek, tipow jak grac gdzie, i na jakich stawkach obecnie powinienem tyrac ;p bywa ze mam kosmiczne wahania stacka, raz mialem 140 $ by nastepnego dnia miec 90 $.. ogolnie prosilbym o pare slow doswiadczonych graczy ktorzy zaczynali tak jak ja.. co dalej, jak sie rozwijac ?

    dziekuje za pomoc

    szczecin ftw :P

  2. #2
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    389
    Przede wszystkim skoncentrować się na jednej odmianie. Wybierz to, co sprawia Ci największą przyjemność i w czym czujesz się najlepiej. P* to największy poker room, więc nie będziesz miał nigdy problemów z dostępnością gier. Kiedy już wybierzesz to, co chcesz grać, staraj się jak najwięcej czasu poświęcać na naukę. Pamiętaj, że najniższe limity, to nie jest czas na wygrywanie kokosów tylko podnoszenie umiejętności i spokojne budowanie bankrolla.

    Jeśli masz problemy ze zrozumieniem pokerowego slangu zawsze możesz zadać pytanie w tym temacie: http://forum.pokerzysta.pl/dla-pocza...-pokerowy.html, albo poszukać odpowiedzi w sieci. Chyba najlepszy słownik jest tu: Poker Dictionary | Poker Glossary | Database of Poker Terms.

  3. #3
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    126
    Zgadzam sie z Hermesem, A szczegolnie ten fragment o edukacji Im więcej czasu i uwagi poswiecisz doskonaleniu umiejetnosci, tym szybciej zbudujesz rolla.

    pozdro and gl

  4. #4
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    6
    wielkie dzieki Hermes, wybralem sng max 6 players, gram stawki 3.4 na 3 stoly, potem moze zaloze bloga jak mi idzie ;p

  5. #5
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    389
    Nie gram sitów, więc się nie znam, ale wydaje mi się, że 30BI to może być zbyt mało, zwłaszcza, że 6maxy są pewnie bardziej wariancyjne niż FR.

  6. #6
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    28
    Zacznij grę od najniższych stawek, zbieraj doświadczenie. Nie rzucaj się od razu na wyższe, poczytaj o bankroll managmencie bo to najważniejsze w tym wypadku

  7. #7
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    6
    posluchalem was i gram teraz 4 stoly 6 max za 1.2 $ BI , kaska nic nie leci prawie ale napewno macie racje zebym zbieral doswiadczenie, wczoraj +dzis rozegralem 20 turniejow i coraz lepiej sie czuje w betowaniu, tylko jak jest nas 3-4 a ja jestem chipleaderem z spora przewaga to mam stresa stawiac przed floopem ze zrobia all in i mi pol stacka zabiora ;/

  8. #8
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    376
    Pograj troche 18os. Nie wiem jak na twoim limicie, ale wyzej sa o wiele luzniejsze od 6os. Pozdr

  9. #9
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    6
    nowa taktyke mam gram 16 stolow cash game 0.01/0.02 $ :PPP mysle ze jest super, 2 dni i 48$ na + po graniu okolo 3-4h dziennie

    mam nadzieje ze passa sie utrzyma :P