Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    4
    witam ostatnio podrozowalem po naszych sąsiednich okolicach i odkrylem bardzo ciekawy klub pokerowy Monte Carlo Poker w Košicach jest on największym klubem w pokera na wschodzie. w przyjemnej atmosferze można grać w Texas Hold'Em , Omaha, oczywiscie cash game jak i turnieje z roznym wpisowym. w klubie odbywa się bardzo ciekawy trzydniowy turniej co tydzień 50 € + rebay € 10,000 GTD.
    jesli ktos jednak bardziej jest zainteresowany gra cash game to oczywiscie tez jest rozgrywana codzien. stawki 25/50c , 1/1e , 1/2e , 2/5e , 10/20e

    dla chetnych tutaj podaje adres ;
    Poker Club Monte Carlo
    Toryská 5
    040 01 Košice
    Galeria OC
    Ostatnio edytowane przez satyr ; 28-03-2011 o 15:17

  2. #2
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    1
    no calkiem ciekawie brzmi a powiedz mi jak jest w koszycach z hotelami czy sa jakies w poblizu ? i czy duzo ludzi obraca sie w tym kasynie czy pustki są?

  3. #3
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    4
    hmmm z hotelami jest ogolnie ze tak powiem "idealnie" gdyz znajdują sie 3-4 hotele praktycznie 2min drogi od kasyna i do tego cenowo naprawde przyzwoicie w bardzo dobrych warunkach co do ludzi to naprawde obraca sie ich spora ilosc gdyz oprocz slowakow mozemy spotkac duzo turystow tak zwanych fishy

  4. #4
    Niezła ta kryptoreklama powyżej ale faktycznie muszę potwierdzić. Byłem, sprawdziłem warto się przejechać.

  5. #5
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    4
    reklame to ja moge zrobic w tv a nie na forum poprostu chce pomoc naszym graczą aby sie rozwijali i grali jak najwiecej gdyz przez sytuacje w polsce zamiast sie rozwijac to stoją w miejscu a do tego na slowacje nie jest daleko dla kogos kto mieszka niedaleko granicy a to miejsce moze pomoc wielu osobom spragnionym gry

  6. #6
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    3
    a czy grają tam coś poza Hold'em i Omaha cash? są chętni na stud/draw?

  7. #7
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    4
    do tej pory nie widzialem zeby byly rozgrywki w tej odmiane.

  8. #8
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    1
    czy cashówki Hold'em (25/50c) rozgrywane są przez cały czas czy tylko o określonych godzinach?