Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    PL
    Posty
    185
    Hej

    czy Wy tez macie wrazenie, ze tam nikt nie pracuje??????

    czekam na weryfikacje dokumentow juz prawie 2 tygodnie...wtf? nawet nie sa w stanie napisac odpowiedzi na pytanie czy jest potrzeba doslania czegos ekstra, czy moze te otrzymane wystarcza...


    jedyna odpowiedz jaka byli wstanie odpisac to ze caly proces wymaga czasu i zebym byl cierpliwy...ale qrde ile mozna?

  2. #2
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    167
    zauważyłem, że przeważnie odpowiadają po 3 dniach, może sprawdź czy z dobrego maila wysyłałeś wiadomości (tzn. tego przypisanego do konta pokerowego, ewentualnie tez przeglądnij spam)

  3. #3
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    769
    ewentualnie napisz po angielsku - tam na pewno ktos pracuje

  4. #4
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    115
    Korespondencja z nimi to jest jakis żal,. ja od miesiaca weryfikuje konto. Najpierw zablokowali mi konto, i nie poinformowali, myslałem ze ktos mi zmienił hasło i i własnie je okrada. Po dniu przyszło infgo ze to oni. Wysłałem neizbedne dokumenty po 2 godzinkach, na odp. czekalem 7 dni. ze czegos brakuje...... dosłałem po godzinie, czekałem 8 dni, Potem napisali ze dokument z banku zły, bo chodź widac adres, to kartka jest nie tak sfotografowana. odpisałem, znów 8 dni potem sie okazało ze dokument wogóle zły, i lepszy bedzie rachunek. wysłałem im po jakis 2 dniach. i dzis leci 9 dzien jak czekam na odpowiedź. To jest Kurwa FTp, poważna firma, ja tego nie rozumiem. Pisanie maili z proźba o odrobine szacunku i ponaglenie jest tez bez sensu, bo oni tam maja te departamenty, i zanim dojdzie do tego od weryfikacji tez pewnie upłynie sporo czasu

  5. #5
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    PL
    Posty
    185
    wow po 16 dniach uzyskalem odpowiedz ze dokumenty ktore przeslalem to jednak za malo...qrwa jego mac...co za patalachy...jakby wczesniej nie mozna bylo tego zrobic...ehhh nie ma zadnego formularza zeby ich odpowiednio za to ocenic...co za zieja..

  6. #6
    Dołączył
    Apr 2009
    Przegląda
    Poznań / Koszalin
    Posty
    148
    A powiedzcie Panowie, na jakiej podstawie zablokowali konta i poprosili was o dodatkową weryfikację?

  7. #7
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    PL
    Posty
    185
    sam chcialbym wiedziec...zlecilem wyplate...pierwsza...

  8. #8
    Dołączył
    Apr 2009
    Przegląda
    Poznań / Koszalin
    Posty
    148
    Aha, to w takim razie coś tłumaczy. Ok dzięki za info i powodzenia w rozwiązaniu problemu!

  9. #9
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    558
    Jest moze jakis telefon do full tilta lub e-mail pod ktorym odpowiedza szybciej niz po 34 godzinach ?