Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1
    Witam,

    po 1,5 roku przerwy zamierzam wrócić do Pokera, ale o ile wcześniej grałem wyłącznie cashówki, obecnie mam zamiar przerzucić się wyłącznie na SNG (na początek mikro - 1$ BI lub niżej, może turbo, może normalne, jeszcze nie robiłem rekonesansu).

    Mam konta na PS oraz FTP (z rakebackiem na rakebackpros). No i mam dylemat: na której z tych stron grać jednostolikowe SNG i (okazjonalnie) jakieś weekendowe MTT.

    Jak grałem wcześniej, więcej turniejów i SNG było na starsach, ale z 2 strony za FTP przemawia fakt, że mam rakeback (da się coś w ogóle z tego wyciągnąć na mikrostawkach?) oraz całość działa szybciej i bardziej mi odpowiada graficznie.

    Co doradzicie ? przeszukałem ten dział, niestety nie znalazłem podobnego tematu...

  2. #2
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    296
    Jesli chcesz grac niskie stawki i 16stolow Ci odpowiada, to wybierz FTP. Na niskich stawkach nie zrobisz wiekszego RB na starsach. Poziom nizszy na FTP (choc na tych stawkach to wszedzie jest niski).

  3. #3
    Rozumiem, a jeśli chodzi o ofertę weekendowych regularnych MTT lepiej wychodzi stars czy FTP ?

    Od jakich stawek SnG bardziej będzie mi się opłacało granie na stars ?

  4. #4
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    296
    Jak robisz supernova, to chyba bardziej sie oplaca stars juz. Nie wiem jednak jak na FTP po tych ostatnich dodatkach (czyli przeliczniku 4x) dokladnie wyglada RB. Mysle, ze juz od 16tek mozna grac na starsach. Zwlaszcza jesli stawiasz na volume - bo te 16 stolow potrafi byc upierdliwe na FTP. O MTT nic Ci nie powiem z prostej przyczyny - nie mam bladego pojecia