Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 26

Wątek: Nie polecam

  1. #1
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    528
    Witam.
    Przedstawie tutaj moją krótką historię, która może kogoś powstrzyma przed wpłatą na ten room.

    Otóż kiedyś grałem tutaj strasznie dużo, ale po tym jak na wypłatę 20k czekałem 3tygodnie postanowiłem już nigdy tam nie zagrac. Jakiś miesiąc temu dostałem telefon od polskiego supportu Chilli z informacją, że wszystkie problemy, których kiedyś doświadczali zostały naprawione i nie mają szans już się powtórzyć, a wszystkie wypłaty są realizowane w max 3 dni. Jako, że szukałem odmiany to postanowiłem tam coś wpłacić. I wszystko byłoby dobrze gdyby nie to, że tydzień temu z przyczyn osobistych wypłacić wszystko co mi tam zostało-9k.
    I tutaj zaczynają się jaja.
    Oczywiście po 3 dniach pieniędzy nie było. Wtedy zacząłem być codziennie informowany, że moja wypłata będzie najprawdopodobniej dnia jutrzejszego ponieważ księgowość została poproszona o jak najszybsze jej zaksięgowanie. Tak się działo od środy popołudniu do piątku. W piątek gdy polski support był zajęty rozmawiałem z angielskim i dowiedziałem się, że moja wypłata zostanie zaksięgowana najwcześniej po tygodniu od momentu złożenia wniosku o wypłatę ponieważ jest to DUŻA suma(jaja jak berety. Skoro 9k to dla nich duża suma to ciekawe ile ktoś by musiał czkeać np na 30k. Oczywiście każdy room na którym do tej pory grałem 9k wypłacał w max 2dni.). Tydzień mija i pieniędzy nadal nie ma. Pewnie jeszcze z tydzień będę sciemniany(już dzisiaj usłyszałem po raz kolejny magiczne-wypłata zostanie zrealizowana najszybciej jak to możliwe), ale może ktoś się powstrzyma na podstawie mojej historii i nie wpłaci tam grosza. Roomów z ipoker jest wiele i polecam inne gdyż prawdopodobnie one nie będą tak chamsko przetrzymywać Waszych funduszy.
    Pozdrawiam

  2. #2
    Trochę to wygląda jakby tracili płynność finansową, wpłatami kryją wypłaty i może dlatego to tak długo trwa...? Miejmy nadzieję, że otrzymasz swój kesz. Mnie na pewno Twoja historia skutecznie zniechęciła do wpłaty na Chili.

  3. #3
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez piachu01 Zobacz posta
    Roomów z ipoker jest wiele i polecam inne gdyż prawdopodobnie one nie będą tak chamsko przetrzymywać Waszych funduszy.
    A ja nie polecam żadnej pokerowni z tej sieci. Co prawda nigdy nie byłem przez nich oszukany ani też nie czekałem 3 tygodnie na kasę ale i tak mam poważne zastrzeżenia co do jakości i szybkości świadczenia przez nich usług.

    Raz np. z BlueSquare w żaden sposób nie mogłem wypłacić kasy ponieważ coś złego działo się z kasjerem a support po prostu rozkładał ręce i ogólnie kładł na to lachę (tak jakby support nie mógł zlecić cashouta na moje emailowe żądanie). Tylko dzięki swojej genialności odkryłem, że ten ich badziewny kasjer korzysta z Internet Explorera i po przywróceniu standardowych zabezpieczeń (a miałem ustawione niestandardowe, bardziej restrykcyjne) wszystko zaczęło działać jak trzeba.

  4. #4
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,141
    Will Hill robi wyplaty w 5-6 godz i też można dobry deal tam dostać.

  5. #5
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    769
    zawsze mnie to zastanawialo - czy wplacilibyscie pieniadze do jakiegokolwiek banku, ktory kazalby wam czekac 3 tygodnie na wyplate ? i co musialby oferowac w zamian za taka 'niedogodnosc' ?

    a tematow o dziwnych pokerroomach jest pelno

  6. #6
    Chilipoker to firma z doświadczeniem, obecna na rynku od 5 lat i ciesząca się zaufaniem swoich graczy. Wypłaty zatwierdzane sa w przeciągu 24 godzin. Opóźnienia w wypłatach to odosobnione przypadki i zdarzaja się niezmiernie rzadko. Środki zawsze trafiaja na konta graczy - w przeciwnym razie nie mielibyśmy prawa bytu na rynku.
    Pozdrawiamy serdecznie
    ChiliZałoga

  7. #7
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    528
    Nie mam pojęcia jak nadal istniejecie na rynku i nie mam pojęcia jak możecie cieszyć się zaufaniem swoich graczy jezeli w ciagu jednego tygodnia okłamujecie ich 4-5razy(mogę wkleić meile na potwierdzenie). Chyba, że tylko mnie tak traktujecie.
    Dzisiaj dostałem świetnego meila potwierdzającego, że moja wypłata zostanie zaksiegowana w ciągu tego tygodnia.
    Zapewne będzie cudem jeżeli zostanie zaksięgowana w ciągu tego miesiąca.

  8. #8
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    no to ich sprawdzimy, wlasnie zlecilem wypłąte

  9. #9
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    528
    Właśnie wypłata została zatwierdzona

  10. #10
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Na przyszlosc jesli potrzebujesz szybciej gotowki wyplac mniejsza kwote (no chyba ze potrzebowales calosci :P ). Wtedy idzie duzo szybciej - ja kilka razy zlecalem wyplaty ~1000$ i do 48h bylo.