Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 26

Wątek: Nie polecam

  1. #11
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    337
    Cytat Zamieszczone przez PaSiEk Zobacz posta
    Na przyszlosc jesli potrzebujesz szybciej gotowki wyplac mniejsza kwote (no chyba ze potrzebowales calosci :P ). Wtedy idzie duzo szybciej - ja kilka razy zlecalem wyplaty ~1000$ i do 48h bylo.
    Rada może dobra, ale chyba nie na tym rzecz ma polegać!

    "Zaufany Partner" jakim ma być w tym wypadku any PokerRoom/jakakolwiek inna firma przechowująca Twoje pieniądze, nie powinna robić najmniejszych problemów z wypłatą jakiejkolwiek kwoty (zgodnie oczywiście z warunkami "min" i "max" dzienne/miesięczne podanymi w regulaminie).

    Każda próba "kombinowania" przy wypłatach to dla mnie oznaka braku płynności finansowej a przynajmniej wzbudza takie podejrzenia. Co za tym idzie o 'zaufaniu' mowy być tutaj nie może...

    Pieniądze każdy przyjmuje chętnie i natychmiast. W drugą stronę powinno być tak samo, gdy mówimy o zaufaniu.

  2. #12
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez ChiliPoker Zobacz posta
    Wypłaty zatwierdzane sa w przeciągu 24 godzin.
    No właśnie, dlaczego tak długo? Pytam, ponieważ jakimś dziwnym trafem konkurencja z czołówki (tzn. PS,FTP i Party) jest w tym temacie znacznie lepsza. Ba, nawet BossMedia wydaje się być lepsza.

    Cytat Zamieszczone przez PaSiEk Zobacz posta
    Wtedy idzie duzo szybciej - ja kilka razy zlecalem wyplaty ~1000$ i do 48h bylo.
    No, a w normalnej pokerowni ten czas jest nie większy niż 4.8h.

  3. #13
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Oczywiście szybkie, sprawne i pewne wypłaty to podstawowy wymóg jaki musi spełniać każda przyzwoita pokerownia. Jednak zawsze kiedy trafiam na takie tematy zastanawia mnie jedno - czy wszyscy pokerzyści trzymają całą kasę na pokerowniach, netku itp., a tylko ja dbam o to by mieć stale do dyspozycji pewną kwotę na różne "niespodzianki". Bo to trochę tak jakby zamrozić całą kasę w inwestycjach, a nie mieć za co zatankować lub zapełnić lodówki dobrym porterkiem.

  4. #14
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    796
    Cytat Zamieszczone przez weeskacz Zobacz posta
    Jednak zawsze kiedy trafiam na takie tematy zastanawia mnie jedno - czy wszyscy pokerzyści trzymają całą kasę na pokerowniach, netku itp., a tylko ja dbam o to by mieć stale do dyspozycji pewną kwotę na różne "niespodzianki". Bo to trochę tak jakby zamrozić całą kasę w inwestycjach, a nie mieć za co zatankować lub zapełnić lodówki dobrym porterkiem.
    Wszyscy na pewno nie.
    Ale może być dość proste wytłumaczenie: ktoś jest graczem wygrywającym, ale nie z jakimiś obłędnie dobrymi wynikami. Wypłaca na bieżące potrzeby, a roll ma stały/powoli rosnący.

  5. #15
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    528
    Tutaj nie chodzi o to jaką część rolla tam trzymałem, ale o fakt strasznie długiego oczekiwania na wypłatę.

  6. #16
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    162
    Cytat Zamieszczone przez piachu01 Zobacz posta
    Tutaj nie chodzi o to jaką część rolla tam trzymałem, ale o fakt strasznie długiego oczekiwania na wypłatę.
    zgadzam sie, _twoja_ kasa to _twoja_ kasa obojetne ileby jej bylo i jest to jeden z wazniejszych argumentow za tym gdzie inwestowac, bo malo rozsadnych graczy chce sobie pograc, wiekszosc chce otrzymac zwrot z inwestycji, a jak gdzies wplacasz 10k wygrywasz 20k a mozesz wyplacic 0k to jest to bardzo kiepski roi

  7. #17
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Cebu City, Philippines
    Posty
    868
    Cytat Zamieszczone przez Cain Zobacz posta
    Rada może dobra, ale chyba nie na tym rzecz ma polegać!

    "Zaufany Partner" jakim ma być w tym wypadku any PokerRoom/jakakolwiek inna firma przechowująca Twoje pieniądze, nie powinna robić najmniejszych problemów z wypłatą jakiejkolwiek kwoty (zgodnie oczywiście z warunkami "min" i "max" dzienne/miesięczne podanymi w regulaminie).

    Każda próba "kombinowania" przy wypłatach to dla mnie oznaka braku płynności finansowej a przynajmniej wzbudza takie podejrzenia. Co za tym idzie o 'zaufaniu' mowy być tutaj nie może...

    Pieniądze każdy przyjmuje chętnie i natychmiast. W drugą stronę powinno być tak samo, gdy mówimy o zaufaniu.
    Nic dodać nic ująć.

  8. #18
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Ciekawe rzeczy piszesz piachu, bo ja ostatnio zlecałem właśnie wypłatę z Chili, zrobiłem to jednego dnia po południu, kase miałem na koncie nastepnego dnia rano... Na koncie w banku - dodam. Aż sam się dziwiłem, że tak szybko. Czyli jakoś nikt nikogo nie okrada, nie oszukuje i nie robi wałków. Na drugi raz zanim zaczniesz pisać takie rzeczy skontaktuj sie z supportem i dowiedz się ze źródła co się dzieje...

  9. #19
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    lol, przeciez pisal jak sie kontaktowal i go zbywali

  10. #20
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Sorry, ale jak Ty byś dzwonił i słyszał takie odpowiedzi to byś grzecznie odkładał słuchawkę mówiąc "A to przepraszam..."?? Raczej wątpię, więc i w całą tę historię nie chce mi się wierzyć...