Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13
  1. #11
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    7
    Nie zauważyłem że o cashach.
    Nie znam się na cashach więc over and out.
    Z Open all-in była myślałem wyczuwalna ironia..

  2. #12
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez Oks Zobacz posta
    Z Open all-in była myślałem wyczuwalna ironia..
    Troszkę. Po prostu najczęściej nie dostaniemy szansy zallinowania się pre.

  3. #13
    Dołączył
    Apr 2011
    Posty
    1
    Wielu graczy mysli ze granie AA jest latwe. Mysle ze granie AA moze byc jedna z najtrudniej rozgrywanych rak. 27o jest proste do grania to czysty fold. Ale AA to najbardziej dochodowa reka nawet jesli myslisz ze jestes pechowcem i przegrywasz z AA
    AA powinno byc dla wszystkich najbardziej dochodowa reka wiec jak moze byc to jedna z najtrudniejszych rak do rozegrania?
    AA zarabia dobrze tylko jesli zarabia wiecej niz twoi przeciwnicy zarabiaja na AA. Jesli zarabiasz mniej z AA niz twoi przeciwnicy to tak naprawde przegrywasz z AA.
    AA moze nie byc tak mocne jak myslisz. Pre flop oczywiscie masz najmocniejsz reke, po flopie bedziesz staral sie wygrac duza pule z przecietna reka.
    Wiekszosc czasu masz tylko pare oczywiscie najmocniejsza pare ale tylko PARE.
    Po flopie liczy sie jak trafiles flopa latwiej grac duza pule po dobrym kontakcie z flopem problem w tym ze z AA zadko trafisz flopa i ciagniesz tylko do 2 kart wiec nie poprawisz swojej reki zbyt czesto. Wiele rak moze trafic dobrze flopa a jesli nie trafia zostana spasowane.
    Mozesz trafic seta na flopie ale wtedy pojawia sie A i zmusza graczy do barzdiej pasywnej gry bo zostaje tylko jeden A w talii wiec malo prawdopodobne zeby ktos ma 4Asawiec nie wyciagniesz zbyt duzej wartosci no chyba ze ktos zlapie 2-paty albo nizszego seta.
    Wielu graczy gra slowplay z AA ale na cash game to zla taktyka dostajesz AA raz na 221 rak kiedy dostajesz swoje AA nie chcesz podniesc tylko blindow ale ta reka nie jest wystarczajaco mocna do gry slowplayczasami lepiej podniesc tylko blindy niz przegrac caly stak z 45s przez slowpaly. Slow palay moze byc dobry gdy tarfisz seta i dasz dobrac do 2 par albo nizszego seta. Wazna jest ochrona swoich zetonow grajac z AA lepiej wygrac mniejsza pule niz przegrac caly stak.