Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    796
    Side event Eureki za 240+20 Euro

    Nie podoba mi się moja linia
    Jak to gracie?

    75/150

    Istotne stacki:
    BB - 12000
    Hijack - 9000
    My na dealerze - 20000

    Hijack, prawdopodobnie najsłabszy gracz na stoliku otwiera do 425. Callujemy z KQs z dealera. BB, dość kumaty, dośc agresywny, ale nie wariuje, RR do 1425, Hijack zrzut. Nasz call. Nasz image - "przeciętny".

    Flop:


    BB 1800, call

    Turn:

    check, check

    River:

    2225, call

  2. #2
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    379
    Ja bym raisnal flop do 4,5-5k. Wszystko z czym mogl 3betowac sie tutaj raczej wyplaci z wyjatkiem KK-QQ, ale od tego to juz nic na takim boardzie od kumatego gracza nie wyciagniesz. I wtedy albo all-iny na flopie, albo jego call i wtedy po takim turnie trzeba sie powaznie zastanowic nad przejsciem do defensywy. Chociaz nie da sie ukryc, ze wtedy mialbys powazniejszy problem odczepic sie od puli, w ktorej jest juz kilkanascie tysiecy.

  3. #3
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    796
    Cytat Zamieszczone przez Górny Zobacz posta
    Wszystko z czym mogl 3betowac sie tutaj raczej wyplaci z wyjatkiem KK-QQ
    A potencjalne squeezy?
    Chciałem mu dac szanse na second barrel z nimi, jeżeli nie na turnie to na riverze.

    Sety i tak wypłacą, KK i QQ nie da zbyt wiele (choć parujący się as nam z nimi pomaga), na AK lepiej raisnąć flop, pytanie z czym jeszcze villain mógł RR pre.

  4. #4
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    379
    Cytat Zamieszczone przez kleopl Zobacz posta
    A potencjalne squeezy?
    Chciałem mu dac szanse na second barrel z nimi, jeżeli nie na turnie to na riverze.

    Sety i tak wypłacą, KK i QQ nie da zbyt wiele (choć parujący się as nam z nimi pomaga), na AK lepiej raisnąć flop, pytanie z czym jeszcze villain mógł RR pre.
    Potencjalne sqeezy tak, ale jak juz nie zgarnal pf i na CBet to chyba bedzie ciezko wyciagnac cos od gorszego ukladu. Chyba villain jak solidny to nie walnie second barrela w taki board z jakims air bez pozycji z kims, kto ma 2x wiekszy stack.

    Co do RR pf to domyslam sie, ze skoro Hijack to slaby gracz to z tej pozycji dal mu spory range i to samo mogl zalozyc dla Ciebie. Takze pewnie jego zasieg to cos w rodzaju AQ+ i sporo pocketow, mysle, ze nawet 66+ (no i ewentualnie jakies marginalne squeezy). Watpie, czy moze tak zrobic jeszcze z AJ, AT, te rece niefajnie sie rozgrywa bez pozycji przy sporej puli, a mimo wszystko powinien zakladac, ze nawet jak Hijack zrzuci Ty mozesz zdecydowac sie callnac.

  5. #5
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    jak dla mnie to pomijajac pre to superstd, chyba ze villain jest matolem i nie rozumie, jak silny jest Twoj raise na flopie. Jedyne co mi sie tak naprawde nie podoba to turnowy as ^^

  6. #6
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    210
    ja tu raisuje tego flopa, bo trafia mocno jego range i dosc czesto spadnie karta spowalniajaca akcje

  7. #7
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    379
    Cytat Zamieszczone przez krolewicz Zobacz posta
    jak dla mnie to pomijajac pre to superstd, chyba ze villain jest matolem i nie rozumie, jak silny jest Twoj raise na flopie. Jedyne co mi sie tak naprawde nie podoba to turnowy as ^^
    No wlasnie tego raise na flopie nie bylo i to jest glowny temat .