Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14
  1. #1
    Dołączył
    Feb 2011
    Posty
    7
    Przeszukałem forum i nie znalazłem takiego topicu, jeżeli jest to proszę o podanie linku i zamknięcie tematu.
    Otóż chiałem się przygotować do gry multistolikowej, z tym że nie mam za bardzo o tym pojęcia i tu kilka pytanek do dwuanów, górali i innych bloomów

    - jakie monitory są najlepsze do MultiTablingu czy na 23' będą dobrze widoczne 4 stoły w kaskadowym ułożeniu?
    - wskazane jest jakieś dodatkowe oprogramowanie dotyczące MT?
    - w jaki sposób uruchomić stoliki na kilku monitorach? czy potrzebne jest więcej niż jedno konto?
    - jak Wy to robicie

    z góry dziękuje za wszelkie podpowiedzi

  2. #2
    Dołączył
    Apr 2008
    Przegląda
    Kielce/Lublin
    Posty
    662
    -na23' monitorze spokojnie ogarniesz 4 stoly w kaskadzie
    -raczej przy 4 stolach Table Ninja ci nie potrzebny staty zbiera ci hem, gosci sobie sprawdzasz na opr
    -wiecej niz jedno konto lol podpinasz drugi monitor do kompa, wlaczasz i przesuwasz stoliki na drugi monitor po prostu

  3. #3
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Cebu City, Philippines
    Posty
    868
    Do pokera polecam raczej 24" w góre, najlepiej dwa

    Moim zdaniem minimalna rozdzielczość to 1920x1200 (większość nowych to niestety 1920x1080), bo zazwyczaj jak gdzieś brakuje ekranu to w pionie a nie w poziomie.

    Co do uruchamiania sotlików to nic się nie zmienia. Po prostu masz w windowsie jeden pulpit szeroki na dwa monitory (Ja mam 24" 1920x1200 + 20" 1600x1200, czyli w sumie pulpit 3520x1200). Możesz sobie normalnie myszką z jednego na drugi latać, stoliki przesuwać etc.

  4. #4
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    1,496
    ciekawe ile wasze oczy to wytrzymaja ?

  5. #5
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Cebu City, Philippines
    Posty
    868
    co masz na myśli?

  6. #6
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    w sredniowiecznych czasach podobno istnialy monitory, ktore mialy negatwyny wplyw na ludzki wzrok (w tych samych czasach obowiazywaly inne ciekawostki, jak na przyklad w samochodach z dieslem nie mozna bylo wylaczac silnika od razu po zatrzymaniu, tylko silnik musial jeszcze troche 'pochodzic'. w tych samych zamierzchlych czasach po zakupie nowej komorki trzeba bylo pozwolic sie jej rozladowac, a nastepnie naladowac ja 'ponad miare', dla lepszego dzialania baterii w przyszlosci). To niesprawdzona teza, ale tak mi sie obilo o uszy. Ludzie radzili sobie nakladajac na monitory tzw. filtry az do czasu wprowadzenia lepszych monitorow praktycznie nieszkoldliwych dla wzroku (wg badan korzystajac z obecnych monitorow po 8 godzin dziennie, negatywny wplyw na wzrok odczujemy po milionie lat).

  7. #7
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Cebu City, Philippines
    Posty
    868
    z tym dieslem to chyba nadal aktualne

  8. #8
    Dołączył
    Feb 2011
    Posty
    7
    Gdyby jednak ktoś grał na średniowiecznych diablenych okowypalalnych machinach, może z góry założyć jako rake do buy in-u przyszłą operacje wzroku i policzyć oddsy czy mu się ta gra opłaci, jak EV + to fuck it i gramy!

    wracając do tematu to mam pytanko do Bartka, czy OPR ma jakiś hud albo jest jakiś sposób usprawniajacy sprawdzanie graczy? wiem że np sharkscope ma hud-a le na PS jest chyba zabroniony

  9. #9
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    1,496
    Cytat Zamieszczone przez warsaw Zobacz posta
    w sredniowiecznych czasach podobno istnialy monitory, ktore mialy negatwyny wplyw na ludzki wzrok (w tych samych czasach obowiazywaly inne ciekawostki, jak na przyklad w samochodach z dieslem nie mozna bylo wylaczac silnika od razu po zatrzymaniu, tylko silnik musial jeszcze troche 'pochodzic'. w tych samych zamierzchlych czasach po zakupie nowej komorki trzeba bylo pozwolic sie jej rozladowac, a nastepnie naladowac ja 'ponad miare', dla lepszego dzialania baterii w przyszlosci). To niesprawdzona teza, ale tak mi sie obilo o uszy. Ludzie radzili sobie nakladajac na monitory tzw. filtry az do czasu wprowadzenia lepszych monitorow praktycznie nieszkoldliwych dla wzroku (wg badan korzystajac z obecnych monitorow po 8 godzin dziennie, negatywny wplyw na wzrok odczujemy po milionie lat).
    widze, ze juz masz szkla wiec spoko

    kiedys mialem monitor 15' pozniej ten co mam obecnie plaski 19' zaraz po przejsciu roznica dla oczu byla odczuwalna na niekorzysc OK ale wpatrujac sie w dwa monitory i dwadziescia stolow to lekka przesada

    btw
    czy w tych badaniach uwzgledniono wpatrywanie sie w kilkanascie malych stolow ?

  10. #10
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    nie ma znaczenia czy patrzysz w sciane, w ksiazke, czy w monitor, a tym bardziej to, czy masz na nim jeden stol czy kilkanascie. szkiel zadnych nie nosze.