Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13
  1. #1
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Bielsko-Biala
    Posty
    103
    Ostatnio przeprowadzilem sie z Krakowa do Bielska i poszukuje graczy. Obojetne mi czy bedziemy grac stoly czy turnieje. Grunt zeby cokolwiek sie zaczelo dziac. Ostatnio coraz wiecej osob gra w poka wiec mam nadzieje, ze i w Bielsku beda chetni, w koncu na jakies 200 tys mieszkancow 10 osob chociaz mogloby sie znalesc.
    Pozdr 8)

  2. #2
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Żory
    Posty
    310
    Z Bielska jest ok 30 min drogi do Żor wiec zapraszam na turnieje turbo i stoliczki. gramy 2-4 razy w tygodniu wiec do zobaczenia, moj numer gg 6217533 zapraszam

  3. #3
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Bielsko-Biala
    Posty
    103
    No to milo, ze napisales bo nie wiedzialem, ze tak blisko od Bielska bedzie mozna pograc. Odezwe sie na GG i na pewno jakos do was niebawem wpadne.
    Co nie zmiania faktu, ze nadal mam jeszcze nadzieje, ze uda sie cos pograc w Bielsku.

    Pozdrawiam

  4. #4
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    252
    Witam!!ja jestem w Bielsku co jakis czas i przebywam tam okolo 2 tygodni!Jezeli bylbys zainteresowany to moglibysmy zagrac jeden na jeden....przykladowo 200 zl moze byc wiecej!!jezeli jestes zainteresowany prosze o kontakt na nr gg 9736726 czesto jestem niewidoczny to pisz lub na tel 601212219..Pozdrawiam
    Aha oczywiscie jezeli bedziesz mial kogos chetnego do gry to zapraszam!!
    pozdrawiam

  5. #5
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Żory, Rybnik
    Posty
    34
    jutro gramy w Żorach rebuy 20 a potem stoliczki, niedaleko a miło

  6. #6
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    do sosnowca tez nie tak znowu daleko a turnieje czy stoliczki prawie codziennie...

  7. #7
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Bielsko-Biala
    Posty
    103
    Hehe. Panowie nie zalozylem tego tematu zeby PROMOWAC sasiednie Ligi Pokerowe. Jednak dzieki za zaproszenie. Od czasu do czasu was odwiedze, ale wolalbym procz tego zeby byly jakies gry na miejscu - w Bielsku.
    Co do Ciebie KAMYK to milo ze jest jeszcze ktos kto chce pograc. Ja niestety nie gram head's up, ale jest jeszcze 2 chetnych wiec moze uda mi sie jakas gre umowic. Tak 4-5 osob mozna by juz grac. Nie wiem czy blindy 1/1 czy 2/2 ci odpowiadaja bo na wyzsze raczej chetnych nie bedzie.
    Pozdrawiam

  8. #8
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    252
    Pewnie 1/1 lub 1/2 jak najbardziej....jezeli bedziecie mieli juz cos konkretnego to daj cynk....bo nigdy dokladnie nie wiem kiedy zawitam do Waszego miasta.....jezeli zbierzesz ekipe to pisz!Pozdrawiam serdecznie

  9. #9
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    184
    witam
    jak akurat bede niał troche wolnego to chetnie zagram
    moje gg 3057174

  10. #10
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Bielsko / Gliwice
    Posty
    208
    Jestem z Bielska i chętnie bym coś pograł. Moje GG to 1522759.

    Odpowiedź może trochę późna ale mam nadzieję że nie będzie to zbyt duży problem..