Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 24 z 24

Wątek: HOH volume III

  1. #21
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    Cytat Zamieszczone przez jdx
    Alchemik,
    o ile pamiętam, to grasz na 50NL i nieźle Ci idzie. Ja gram 25NL i czasami 50NL i też nieźle mi idzie. Więc moim zdaniem po prostu ośmieszasz się tym płaczem - "olaboga, trzeba wydać aż 25 dolarów na książkę plus 25 na transport, co ja biedny zrobię???". To jest po prostu żałosne.

    BTW. Za $150 będziesz miał około 5 książek (wliczając koszt transportu). Np. każda z trzech części HoH chodzi na Amazonie poniżej $20.

    jdx
    Stary!!!

    Każdy może mieć swoje zdanie i to ile się ma pieniędzy nie ma w tym przypadku najmniejszego znaczenia!!!

    Faktycznie idzie mi dobrze a w życiu zawodowym wielokrotnie lepiej, ale według mnie nie ma to najmniejszego znaczenia.

    A skoro nie czuję wartości dodanej jaką stanowi oprawiona orginalna książka to po co za tą wartość płacić.

    Skończmy z tworzeniem tych offtopików i obrażaniem się bezsensownie bo nic to nie wnosi a tylko coraz bardziej zaśmieca forum.

    Pozdrawiam

  2. #22
    Dołączył
    Sep 2004
    Przegląda
    Near the Nutzz
    Posty
    1,083
    Cytat Zamieszczone przez alchemik
    Stary!!!
    Każdy może mieć swoje zdanie i to ile się ma pieniędzy nie ma w tym przypadku najmniejszego znaczenia!!!

    A skoro nie czuję wartości dodanej jaką stanowi oprawiona orginalna książka to po co za tą wartość płacić.
    odnoszę wrażenie że nie miałeś ani jednego harringtona w ręku, to błąd, uwierz mi że po przeczytaniu stwierdzisz że warto było za nie zapłacić, a płacić będziesz za jej zawartość edykacyjną raczej i tak to powinieneś traktować imo

  3. #23
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez alchemik
    Faktycznie idzie mi dobrze a w życiu zawodowym wielokrotnie lepiej, ale według mnie nie ma to najmniejszego znaczenia.
    Well, a to mnie zaskoczyłeś - nie wiedziałem, że masz życie zawodowe, ponieważ byłem święcie przekonany, że zajmujesz się pokerem full time.

    Cytat Zamieszczone przez alchemik
    A skoro nie czuję wartości dodanej jaką stanowi oprawiona orginalna książka to po co za tą wartość płacić.
    Ale przede wszystkim płacisz za prawo do użytkowania tej książki, a nie za papier. Używanie nielegalnych kopii jest niezgodne z prawem - jest po prostu zwykłą kradzieżą. Mam nadzieję, że zdajesz sobie z tego sprawę (chociaż właśnie zacząłem mieć co do tego wątpliwości). Poza tym potrafiłbym zrozumieć złamanie prawa w celu osiągnięcia jakiegoś konkretnego dochodu. Ale za $25 czy $100??? To jest *żałosne*.

    jdx

  4. #24
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    Faktycznie do niedawna nie miałem HOHA w ręku, bo gdybym miał nie prosiłbym kogokolwiek o kopie.

    Teraz jestem już po przeczytaniu i w zasadzie macie racje, że są warte swojej wartości. Ale przekonałem się o tym po przeczytaniu.
    Może kiedyś jak będę chciał postawić sobie na półeczce łądniw yglądające ksiązki dokonam zakupu orginałów.

    jdx - no widzisz poker to tylko hobby i raczej się to nigdy nie zmieni bez względu na poziom zysków.

    A co do używania nielegalnych kopii to jak już wcześniej napisałem dobrze wiem, że jest to nielegalne.
    Tylko jak też już napisałem nie ma żadnej różnicy czy masz nielegalne mp3, filmy, książki czy cokolwiek innego (z prawnego i filozoficznego punktu widzenia).

    Rozumiem wasze przywiązanie do wartości jakie stanowi orginalna książka. Chwała Wam za to!
    Ale jeśli taki macie do tego stosunek to zadam proste pytanie:
    Czy nie oglądacie filmów na kompie? Albo nie sluchacie muzyki? Czy macie legalne oprogramowanie na kompach dzięki którym "zarabiacie"???

    Jeśli TAK to podziwiam za uczciwość, jeśli jednak jak można się spodziewać NIE to troszkę tu HIPOKRYZJI widzę.

    Kończąc nie ma znaczenia czy to jest 20$ czy 2000$ skoro tak czy inaczej używamy różnego rodzaju pirackich kopii.

    A co do "żałosnego" to obrażaj mnie jeśli chcesz, tylko to chyba nie o to chodzi na forum a możesz po prostu napoisać "że masz inne zdanie". No chyba, że wolisz tworzyć offtopiki i obrażać innych użytkowników forum jak już kilku forumowiczów ma w zwyczaju często robić.

    Pozdrawiam