Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: Don a 50/50

  1. #1
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Łęknica
    Posty
    332
    Siemanko

    Jako ze NIE jestem typowym Polakiem:P stwierdzilem ze postaram sie zaadoptowac do zmieniajacego sie otoczenia
    PS zatopil dony i wprowadzil 50/50...myslalem o zmianie rooomu ale jednak PS ma w sobie to cos...cos czego tak naprawde nie da sie opisac...cos co powoduje ze nawet jak gram czesto to nie czuje sie jak koles ktory zna mase smiesznych slow ktorych nie rozumie nikt poza innymi pokerzystami...

    Stad pytanie:
    Co zmienic w swojej grze aby nie konczyc tych 50/50 non stop na 4-5 miejsccu z mniej niz 1,5K zetonow???

  2. #2
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    796
    Grać luźniej i agresywniej

  3. #3
    pierdol to chyba ze chcesz grac na 10$ i nizej, powyzej 20 ciezko pokonac rake, a juz na pewno na jakies "sensowne" roi (chociaz 3%...)

    chyba ze ktos juz zagral chociaz ze 3tys gier, rozegranie ktorych jest dosyc szybkie ze wzgledu na avg time ~25min, i wyprowadzi mnei z bledu pokazujac swoje roi

  4. #4
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    210
    Juz chyb na 10 ciezko pokonac rake przynajmniej tak to wyglda po wyniakch graczy co maja odblokowane staty

  5. #5
    hmm 10 da rade, ten bogdann1982 wygrywa na 10tkach na sporym samplu, pamietam gralem z nim w donach to gral nieco niekonwencjonalnie (zawsze mnie podwajal :F) bo gral jakies 20/12 (mam na niego 6.5k rak) i minraisowal rozne smiecie utg i nie pasowal do pushow



    co tu duzo mowic, nie wiem jak inni, ale ja na donach przegrywalem zetony w longrunie, widocznie jego loose-calling-station style dobrze sie sprawdza w tej nowej grze
    Ostatnio edytowane przez 8dyb8 ; 16-03-2011 o 17:34

  6. #6
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    210
    To wiem ze bogdan wygrywa tylko nie wiem czy ktos poza nim z sensownym ROI Tez pamietam ze ziomek byl slabym regiem ale jakos mu te gry widocznie przypasowaly Pamietam ile chupa2020 jeden z najlepszych regow z 20 probowal fifty i dal sobie spokoj

  7. #7
    A wie ktos moze gdzie przeniosly sie regi DONow z PS ??

  8. #8
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    210
    Wiekszosc zmienila gry Ludzie z ktorymi rozmiawlem z 20 i 50 to czesc poszla na MTT a czesc SNG 9 180 many

  9. #9
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Łęknica
    Posty
    332
    no wlasnie a ktory rodzaj gier najbardziej "pasuje" do Donowca takiego bardzo tight???

  10. #10
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    210
    Cytat Zamieszczone przez szadinho Zobacz posta
    no wlasnie a ktory rodzaj gier najbardziej "pasuje" do Donowca takiego bardzo tight???
    Zaden dony sa zbyt specyficzne dlatego regi tak sie rzobiegly w roznych kierunakch