Zobacz wyniki ankiety: Jakim dniu chcesz, aby odbył się turniej piłki nożnej podczas HESOP Ostrava 1-3 lipca

Głosujących
10. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • czwartek 30.06 start godzina 12:00

    4 40.00%
  • piątek 01.07 start godzina 12:00

    6 60.00%
Strona 11 z 16 PierwszyPierwszy ... 910111213 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 152
  1. #101
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    266
    Dlaczego nie jestem oznaczony na liście jako opłacony ?? wysyłałem pieniądze w czwartek lub piątek przez MB, pozycja 33 1B dypek

  2. #102
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    100
    Widzę, że jestem na liście na miejscu 8 na 1B oraz na liście organizatora też na 1B. Dlatego myśle, że z listy zapisanych na 1B można mnie skreślić, żebym nie zajmował niepotrzebnie dwóch miejsc. Pozdrawiam

  3. #103
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Wrocek,Wroclove, Breslau
    Posty
    969
    Cytat Zamieszczone przez dypson18 Zobacz posta
    Dlaczego nie jestem oznaczony na liście jako opłacony ?? wysyłałem pieniądze w czwartek lub piątek przez MB, pozycja 33 1B dypek
    za chwile bedzie aktualizacja..
    Ostatnio edytowane przez zbig2004 ; 11-04-2011 o 15:54

  4. #104
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Wrocek,Wroclove, Breslau
    Posty
    969
    aktualizacja gotowa... http://forum.pokerzysta.pl/turnieje-...-ostravie.html

    Osoby z rezerwy przeniesione na liste główna maja czas do 13 kwietnia na wpłatę albo na swoje konto na Heypoker.com albo przez MoneyBookers

  5. #105
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    266
    kiedy będę widniał na liście już bez znaku zapytania ? :P nie możecie tego sprawdzić czy dostaliście przelew na MB ?

  6. #106
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    11
    Byłem zapisany na dzień 1B
    Wczoraj po południu przelałem pieniądza do kasyna na heypoker.com oraz wysłałem maila do supprtu. Dzisiaj patrzę, z konta nic nie zniknęło, ale za to zostałem usunięty z listy. Czy mam jeszcze możliwość zapłaty wpisowego i zagranie w turnieju?

  7. #107
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    181
    witam, jestem na liscie oznaczony jako 'oplacony' (piotrekr), ale nie dokonywalem wplaty. podejrzewam, ze albo to pomylka, albo juz pieniadze zostaly pobrane z mojego konta heypoker. moglby ktos rozwiac moje watpliwosci?

  8. #108
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    1,163
    Przypominam, iż Gracze przeniesieni z listy rezerwowej na główną (zaznaczenie pogrubiona czcionką) mają czas do 13 kwietnia do godziny 23:59, aby wkupić się do turnieju (Direct buy in), po tym czasie osoby, które nie wkupują się do turnieju zostaną skreślone z listy zapisanych, a na ich miejsce zostaną wpisani kolejni gracze z listy rezerwowej, którzy będą mieć czas do 16 kwietnia, na dokonanie direct buy in...jeśli po tym czasie będą wolne miejsce, chętne osoby (zasadzie kto pierwszy ten lepszy) będą mieć czas do 21 kwietnia, aby wkupić się do turnieju (Direct buy ine).

    całe info na temat direct buy-in znajdziecie w linku poniżej
    HESOP Hey Series of Poker ť Direct buy in

  9. #109
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814
    @Dypson na liście hesop twój status to opłacony.
    @ paki jeśli środki zostały wczoraj zaksięgowane to zrobimy jutro rano update listy
    @peterrr możliwe, że wdarła się pomyłka. Nikt bez twojej zgody nie może pobrać ci pieniędzy z heypoker. Rozumiem, że rezygnujesz z miejsca na liście?

    edit: paki Ewę musiało zmylić drugie konto. Proszę o ponowne wpisanie nicka na listę i oznaczenie jako zapłacony.
    edit: peterrr możesz mi podać swój nick na hey?
    Ostatnio edytowane przez Heypoker ; 11-04-2011 o 21:31

  10. #110
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814
    Aktualna lista graczy

    http://hesop.eu/lista-graczy-042011

    Jeśli przy którymś z nicków brakuje adnotacji prosimy o kontakt mailowy pod adresem support@heypoker.com.