Zobacz wyniki ankiety: Jakim dniu chcesz, aby odbył się turniej piłki nożnej podczas HESOP Ostrava 1-3 lipca

Głosujących
10. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • czwartek 30.06 start godzina 12:00

    4 40.00%
  • piątek 01.07 start godzina 12:00

    6 60.00%
Strona 15 z 16 PierwszyPierwszy ... 513141516 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 141 do 150 z 152
  1. #141
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    4
    Kiedy można liczyć na bilet na niedzielny tur za przełamanie AA w Ostrawie??

  2. #142
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    1,163
    Cytat Zamieszczone przez Zagadkowy Zobacz posta
    Kiedy można liczyć na bilet na niedzielny tur za przełamanie AA w Ostrawie??
    Ticket powinieneś mieć już przyznany
    ...jeśli ktoś jeszcze nie dostał Ticketu proszę o wysłanie wiadomości na supportpl@heypoker.com ...tylko, że ticket zostanie już dodany na następny niedzielny finał

  3. #143
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    1,163
    Zapraszam dziś (niedziela) na "Dzień Satelit na HeyPoker"

    HESOP
    o 21.00 na platformie HeyPoker pierwszy Finał Online freezeout 22$ ( gwarantowane 2 x tickety 150$ na HESOP)
    Turniej deepstack: 15 000 żetonów na start, 12 minutowe levele, pierwszy poziom 25-50

    Wcześniej o 19.00 odbędzie się satelita do finału - One Rebuy 2,20$ (bez addona!) - gwarantowane 1 x ticket 22$ do niedzielnego finału

    W przypadku wygrania dwóch lub więcej wejściówek na HESOP Ostrava, pozostałe wejściówki można wykorzystać do kolejnych HESOP'ów


    Montesino Cup
    o 20.30 na platformie HeyPoker pierwszy Finał Online freezeout 44$ ( gwarantowane 2 x pakiety 550$)
    Turniej deepstack: 15 000 żetonów na start, 12 minutowe levele, pierwszy poziom 25-50

    Wcześniej o 18.30 odbędzie się satelita do finału - One Rebuy 4,40$ (bez addona!) - gwarantowany 2 x ticket 44$ do niedzielnego finału

  4. #144
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    1,163
    HESOP Ostrava 1-3 lipca 2011 - info już w tym tygodniu

    Tym razem przygotowaliśmy coś specjalnego dla naszych graczy, turniej piłkarski (5 osobowy)
    Turniej odbędzie się na teranie największego basenu naturalnego w Europie.
    zdjęcia w linku poniżej:
    Fotogalerie | sareza
    ...pozostali gracze będą mogli korzystać z uroków basenów i innych atrakcji w Sareza
    szczegółowe info na ten temat ukaże się niebawem

    ...a póki co zapraszam do udziału w ankiecie na temat dnia rozegrania turnieju piłkarskiego - czwartek 30 czerwca start 12:00 lub piątek 01 lipca start 12:00

  5. #145
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    100
    Cytat Zamieszczone przez Pitshot Zobacz posta
    Ticket powinieneś mieć już przyznany
    ...jeśli ktoś jeszcze nie dostał Ticketu proszę o wysłanie wiadomości na supportpl@heypoker.com ...tylko, że ticket zostanie już dodany na następny niedzielny finał
    Wysłałem maila dwa dni temu i do tej pory ani odpowiedzi z supportu ani ticketu. Jest to już bodajże trzecia taka sytuacja, w której wasz support mnie zwyczajnie olewa i muszę pisać kilka maili w tej samej sprawie. Dodam, że jak miałem problemy z wpłatą pieniędzy, to po wysłaniu maila do supportu już na drugi dzień w tej sprawie dzwoniliście do mnie

  6. #146
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Bierutów
    Posty
    23
    Ja mam ten sam problem. Maila wysłałem już tydzień temu i zero odpowiedzi do tego jeszcze soft nie chce mi się uruchomić (nie wiem czyja to wina czy nowego softu czy tez mojego laptopa).

  7. #147
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    1,163
    @Ghost, radel007

    przekazałem info inną drogą, jakby nie było ticketów do dwóch dni napiszcie mi PW...jeśłi chodzi o problemy z softem napisz w temacie poniżej może ktoś ci pomoże...mi działa bez zarzutów
    http://forum.pokerzysta.pl/heypoker/...tml#post402169

  8. #148
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814
    Zaszło małe nieporozumienie. Od jakiegoś czasu support hey, również ten w języku polskim w osobie Ewy działa wyłącznie pod adresem support@heypoker.com W różnych postach informowałem o tym żeby pisać od teraz maile właśnie na support główny skąd rozdzielamy je dalej. Postaramy się dzisiaj i jutro odpowiedzieć na wszystkie zapytania wysłane na podany przez Pitshota adres. Jednocześnie proszę wszystkich, którzy potrzebują pomocy o kontakt mailowy tylko na adres główny. Tickety za połamane asy będziecie mogli wykorzystać w tym i przyszłym tygodniu. Po tym czasie skończy się ich ważność. Radel sprawdź proszę czy nie softu nie blokuje teraz twoja zapora lub antywirus.

    /Marcin

  9. #149
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    1,163
    ...a więc wszytko wyjaśnione, przepraszam za zamieszanie...poprawny adres to support@heypoker.com

  10. #150
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814
    Pracujemy nad pewnym bardzo pożytecznym rozwiązaniem, które znacznie ułatwi nam koordynację zapisów na hesop III. Jutro prawdopodobnie będziemy mogli wszystko opublikować. Już dzisiaj jednak proszę wszystkich zainteresowanych o zarejestrowanie się na portalu hesop.eu.

    ID Number - numer dowodu osobistego
    heypoker username - nazwa użytkownika z naszego serwisu.

    UWAGA! nie będziemy wysyłać maili weryfikacyjnych z automatu. Użytkownicy będą weryfikowani ręcznie i akceptowani przez jednego z organizatorów. Będziemy tę czynność wykonywać kilka razy dziennie i nikogo z pewnością nie pominiemy. Nie próbujcie się zatem logować do serwisu póki nie otrzymacie potwierdzenia.

    /Marcin