Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1
    Ciąg dalszy finału, przypominam - 6 pakietów, 7 miejsc płatnych
    To kwalifikuje się na push? Ostatnie miejsce płatne mi ucieka, ale nie wiem czy nie straciłem już za bardzo fe?

    Poker Stars 321000FPP No Limit Hold'em Tournament - t200/t400 Blinds + t50 - 9 players
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    BTN: t6661 M = 6.34
    SB: t4580 M = 4.36
    BB: t5655 M = 5.39
    UTG: t4778 M = 4.55
    UTG+1: t7972 M = 7.59
    UTG+2: t8810 M = 8.39
    Hero (MP1): t2976 M = 2.83
    MP2: t6533 M = 6.22
    CO: t9035 M = 8.60

    Pre Flop: (t1050) Hero is MP1 with
    3 folds, Hero??

  2. #2
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    796
    Pushuję tutaj, chyba, że wcześniej dużo pushowałem. Jako ostatni stack musisz grać najaktywniej a przeciwnicy nie mogą sobie pozwalać na luźne calle.

  3. #3
    Tu po namyśle niestety zrzuciłem, pushowałem chwilę później AJs (rozdanie 8), skończyło się callem jak podałem jednego z największych donków na stole z 77 i pożegnałem się z grą.
    Właśnie nie do końca byłem przekonany o tym fe, bo oprócz jednego gracza byli to sami randomowi gracze bez sukcesów z turków za $5, popełniali podstawowe błędy i grali na czuja, bałem się że przy tylu graczach za mną któryś znajdzie ATo i dostanę snapa.
    Z drugiej strony patrząc na stacki, to już nie mam za bardzo wyjścia.

    Na FT pushowałem wcześniej chyba 3 razy na ok 15 rozdań, 1 niesprawdzone i 2 razy pokazałem AK. Teoretycznie powinienem dostać kredyt, ale obawiam się, że większość graczy nie nawet nie zwracała na takie rzeczy uwagi.

  4. #4
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    796
    Ale w tym momencie masz już dość słaby stack i odstajesz od przedostatniego o 1,5M - musisz ryzykować. A T9 (przy suited nie myślałbym ćwierć sekundy) nie gra aż tak tragicznie przeciwko rękom callującym.

  5. #5
    T9s czy nawet T8s to dla mnie też no brainer, chyba za bardzo przeceniam siłę sc w stosunku do zwykłych connectorów

  6. #6
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    379
    Cytat Zamieszczone przez Andrzejeczke Zobacz posta
    T9s czy nawet T8s to dla mnie też no brainer, chyba za bardzo przeceniam siłę sc w stosunku do zwykłych connectorów
    Nie przeceniasz, bo jest spora roznica . Ale tu akurat push, bo nawet jak przeciwnicy to randomi grajacy na czuja, to tym bardziej dla nich push z MP to jest "wow, z tak wczesnej pozycji? Musi cos miec." Jak na stole sa donki, to czasami wrecz odwracam gre, pushujac z gorszymi rekami z wczesniejszych pozycji. Bo jak jestes na CO/BTN, to slabi gracze na blindach z automatu daja Ci zalozenie "shortstack - na pewno pushnal any two". I w druga strone: "Nie pushnal z CO, ale murek".