Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13
  1. #1
    Ciąg dalszy finału


    Poker Stars No Limit Hold'em Tournament - t125.00/t250.00 Blinds - 5 players
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    CO: t4175.00 16.70 BBs - VPIP: 28, PFR: 19, 3B: 3, AF: 2.5, Hands: 106
    BTN: t6492.00 25.97 BBs - VPIP: 23, PFR: 17, 3B: 4, AF: 1.3, Hands: 132
    SB: t8270.00 33.08 BBs - VPIP: 20, PFR: 8, 3B: 2, AF: 0.7, Hands: 266
    Hero (BB): t5342.00 21.37 BBs - VPIP: 15, PFR: 12, 3B: 6, AF: 2.5, Hands: 371764
    UTG: t6853.00 27.41 BBs - VPIP: 10, PFR: 9, 3B: 5, AF: 6.0, Hands: 173

    Pre Flop: (t375) Hero is BB with
    3 folds, SB raises to t750, ??

    W tych podstawowych statach nie ma steala, ale na SH SB miał już ze 40%, pytanie tylko czy na przeciętnego gracza w wojnie blindów warto ryzykować 20BB z 55 tak blisko bubble?

  2. #2
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    796
    Ja folduję.

  3. #3
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    379
    Jak przecietnego? Gosc wie, ze ma najwiekszy stack i probuje tanim kosztem zgarnac pule. Jak jest slaby, to po raise do 2k zrzuci wszystko co gorsze i da all-in tylko z monsterem. A 1k zawsze sie przyda. Natomiast nie ma co probowac takiego zagrania na rega, bo sie mozna strasznie przeliczyc.

  4. #4
    Szczerze mówiąc, to mam zupełnie odwrotne doświadczenia.. Różnice w stackach są marginalne, wiec vs reg mam tu ogromne fe, vs random słaby gracz mam małe, bo słabi gracze mają to do siebie, że popełniają najgłupsze błędy, a jednymi z najczęstszych w satelitach są zbyt szerokie calle, co zresztą widać było na jednej z zamieszczonych przeze mnie rąk (rozdanie 8), gdy już byliśmy SH zdarzały się też kwiatki typu shove z buttona za 10BB i call za pół stacka z 22. Nie zdziwiłby mnie tutaj call od niego z jakimś A9s, bo fajnie wygląda, czy np KQs. Kolesie byli wyraźnie chętni na flipowanie, bo we wcześniejszej fazie byli po flopie mocno zagubieniu i outplayowani, zresztą całe eliminacje były turbo i polegały na flipowaniu, więc Ci co awansowali mocno wierzyli w swoją szczęśliwą gwiazdę

  5. #5
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    379
    Cytat Zamieszczone przez Andrzejeczke Zobacz posta
    Nie zdziwiłby mnie tutaj call od niego z jakimś A9s, bo fajnie wygląda, czy np KQs.
    Ja tez bym sie nie zdziwil, ale to nie jest znowu taka tragedia. Wszystko zalezy co zrobi na flopie. Vs Reg nie wolno sie tak bawic, bo dostaniesz call, a pozniej wykorzysta brak pozycji i walnie all-ina z pierwszej pilki na dowolnym flopie. I wtedy to jest dopiero rozkmina (chyba, ze jedna z kart bedzie 5). Natomiast nigdy nie spotkalem sie ze slabym graczem, ktory bylby w stanie tak rozwiazac rozdanie.

  6. #6
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    Cytat Zamieszczone przez Górny Zobacz posta
    Ja tez bym sie nie zdziwil, ale to nie jest znowu taka tragedia. Wszystko zalezy co zrobi na flopie. Vs Reg nie wolno sie tak bawic, bo dostaniesz call, a pozniej wykorzysta brak pozycji i walnie all-ina z pierwszej pilki na dowolnym flopie. I wtedy to jest dopiero rozkmina (chyba, ze jedna z kart bedzie 5). Natomiast nigdy nie spotkalem sie ze slabym graczem, ktory bylby w stanie tak rozwiazac rozdanie.
    a to nei dziala na odwrot?

  7. #7
    Cytat Zamieszczone przez Górny Zobacz posta
    Ja tez bym sie nie zdziwil, ale to nie jest znowu taka tragedia. Wszystko zalezy co zrobi na flopie. Vs Reg nie wolno sie tak bawic, bo dostaniesz call, a pozniej wykorzysta brak pozycji i walnie all-ina z pierwszej pilki na dowolnym flopie. I wtedy to jest dopiero rozkmina (chyba, ze jedna z kart bedzie 5). Natomiast nigdy nie spotkalem sie ze slabym graczem, ktory bylby w stanie tak rozwiazac rozdanie.
    ale o jakim Ty flopie piszesz?? przecież ja mam 20BB

  8. #8
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    379
    Cytat Zamieszczone przez krolewicz Zobacz posta
    a to nei dziala na odwrot?
    Tzn, co na odwrót??

    Cytat Zamieszczone przez Andrzejeczke Zobacz posta
    ale o jakim Ty flopie piszesz?? przecież ja mam 20BB
    Ja Ci zasugerowalem raise do 8 BB jesli to byl slaby gracz i ewentualny fold do all-ina. Wtedy stwierdziles, ze jednak mozesz dostac call od roznych ukladow. I ja sie z tym zgadzam (malo prawdopodobne, ale mozliwe). Tylko ze slabi gracze zazwyczaj w ten sposob rozdaja siano, bo nie maja pozniej na tyle jaj, zeby sie all-inowac z pierwszej pozycji na nietrafionym flopie. Tylko dobrzy gracze potrafia zrobic to z premedytacja, zeby pierwsi walnac all-ina bez wzgledu na flop i decyzje o byc albo nie byc w turnieju (Twoim lub jego) pozostawic Tobie.

  9. #9
    rzeczywiście przeoczyłem ten fragment z raisem do 2k, sorry ale raise do 2k i fold to chyba najgorsza linia jaką można w tym rozdaniu wymyślić, bez względu na przeciwnika, w ogóle nie brałem takiej możliwości pod uwagę, wydawało mi się że to oczywiste, że jedyna decyzja w tym rozdaniu to all in/fold

  10. #10
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    379
    Tzn, nie wiem czy najgorsza, na pewno jedna z opcji. Ja natomiast nie jestem przekonany, czy w kluczowej fazie turnieju majac 20 BB i dostajac w SH na BB pocketa mozna pozwolic sobie zabrac blindy jak dziecku lizaka.
    Cytat Zamieszczone przez Andrzejeczke Zobacz posta
    W tych podstawowych statach nie ma steala, ale na SH SB miał już ze 40%, pytanie tylko czy na przeciętnego gracza w wojnie blindów warto ryzykować 20BB z 55 tak blisko bubble?
    I wlasnie tutaj masz problem. Caly czas sie zastanawiasz, czy warto cokolwiek ryzykowac tak blisko bubble. A do tego bubble jest tutaj jeszcze cholernie daleko tym bardziej, ze masz jeden z najnizszych stackow. I jak ktos ma sie "dotoczyc" do nagrod, to na pewno nie bedziesz to Ty. Moim zdaniem nawet zagranie all-in w Twoim przypadku jest EV+, bo prawdopodobienstwo, ze sie zrzuci jest na pewno 4 razy wyzsze niz to ze da call z reka, ktora Cie dominuje. Dla ulatwienia flipow nie licze, bo zakladam ze nie maja wplywu na EV. Choc nie ukrywam, ze jezeli mialbym w takiej sytuacji zagwarantowanego flipa, to go biore w ciemno.