Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Betsafe

  1. #1
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    124
    Mam pytanie do grających na betsafe.

    W jakim czasie mniej więcej wyrobie 500pp grając 8-10stołów NLH SH na stawkach 0,02/0,04$??

    I czy te punkty można na coś wykorzystać??
    RB na tej stronce rozumie jest przyznawany dla każdego tak?

  2. #2
    Ja 400 pkt na nl100 SH zrobiłem po 2,600 rozdaniach. Punkty możesz zamienić na $$, np. 500pkt=14$. A rb z jakiej strony i ile masz? W ogóle zauważyłem, że system punktowy na Ongame zmienił się w ten sposób, że nagradza bardziej graczy przegrywajacych. Czyli możesz mieć rb nawet 60%, a tak naprawdę, to dostaniesz z 25$, bo ten rb na Ongame z tego co widzę jest zależny od tych pkt, które idą BARDZO wolno. Wygrywasz - to punkty stoja prawie w miejscu, wtapiasz - to punkty lecą...

  3. #3
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    124
    Skoro na NL100 zrobiłeś po 2600 rozdań 400pkt to na NL4 albo nawet NL10 robiłbym to chyba z pół roku grając na 10 stołach, troche słabo.
    RB jest standardowy na stronie, nazywa się to programem VIP, jest taki kalkulator na stronie betsafa i liczysz ile dostaniesz za ile pkt.
    Ale widze że nie ma sensu tam grać, mimo, że dostałem bonus 50$ za 500$pkt to na NL4 nie ma najmniejszych szans zrobić tych 500pkt, na NL10 pewnie zajeło by to około 30000 rozdań więc trochę to nienormalne.

  4. #4
    Przy obecnym systemie punktowym jeśli zależy Ci na bonusach, to Ongame jest słabym wyborem. Na pewno omijałbym tą sieć.