Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14
  1. #1
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    769
    Grabbed by Holdem Manager
    NL Holdem $0.50(BB) Replayer
    SB ($50)
    BB ($53.90)
    UTG ($50)
    UTG+1 ($50.45)
    UTG+2 ($44.75)
    Hero ($50)
    BTN ($62.55)

    Dealt to Hero

    fold, fold, UTG+2 calls $0.50, Hero raises to $2, fold, fold, fold, UTG+2 calls $1.50

    FLOP ($4.75)

    UTG+2 checks, Hero bets $4, UTG+2 calls $4

    TURN ($12.75)

    UTG+2 checks, Hero bets $7, UTG+2 raises to $15.25, Hero ???

    villain jakis 37/10/1 fisz, 20 rak

    reg by pewnie ch-r albo dbetowal seta na flopie, z fiszem nigdy nie wiadomo

    szipujemy, czy call i stackujemy sie na river nie bedacy treflem / 6ka / 4ka ??

  2. #2
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    389
    Pasywny fisz, ch/c flop, ch/min-raise turn, dla mnie to zawsze będzie monster na nie draw. Poważnie rozważyłbym tu fold turn.

  3. #3
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    769
    widze, ze bardzo czesto rozmijam sie z innymi piszacymi tutaj w ocenie przeciwnika przy malej ilosci rozdan.

    jak dla mnie 37/10 to jest fisz i kropka. niewazne jaki ma numerek agresji, 3bet czy co tam jeszcze, majac strita bije wiekszosc tego co ktos nie umiejacy grac uznaje za dobre, czyli ov pary, tripsy, para + gutshot / oesd, moze tez gole drawy.

    na serio wydaje mi sie ze przy malych probkach nalezy sie glownie opierac na vpip / pfr i gapie miedzy nimi, a nie innych statystykach, ktore czesto moga byc mylace i wymagaja duzej ilosci rozdan by skonwergowac.

  4. #4
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    389
    Ok. Ale co z tego range'u który wymieniłeś on calluje na flopie i raisuje na turnie, który dla jego drawów jest bardzo niesympatyczny? Zresztą ja nie opieram sie na samym jego AggF ale na specyfice gry fiszy z tego limitu.

    No a jeśli nie chcemy tego odpuszczać na blank river to jasne, że pushujemy tutaj.

  5. #5
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    769
    no wlasnie ja coraz czesciej widze fiszy robiacych jakies chore akcje ch-r blefy, ktorych nie powinni uskuteczniac bedac fiszami

    spushowalem turn, spasowal.

  6. #6
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    389
    No to notka i koleś dodany do buddy list Ja grałem dużo Rusha, więc może dla odmiany wszędzie widzę monstery, ale może ktoś jeszcze się w tym temacie wypowie.

  7. #7
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    162
    monster jak najbardizej mozliwy, ale zgadzam sie z OPem ze biemy duzo rak. ten gosc moze uznac za monstera sporo rak ktore bijemy, plus faktycznie widzialem dziwne c/r blefy od tych graczy, wiec nigdy nie folduje. push mi sie podoba w tej sytuacji, call w zasadzie tez. zawezanie do fulla jest tu moim zdaniem bledne. jesli trafil to cooler i juz

  8. #8
    Ja rozważam tutaj mini4bet/ lub cold call z zamiarem stacknięcia jegomościa na riv.

    Ciekawsze to rozdanie byłoby gdybyś miał QQ+ lub AcJc+

  9. #9
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    London, UK
    Posty
    918
    ship turn, not even close

  10. #10
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,010
    Nie masz praktycznie żadnego reada na typa poza tym, że z bardzo wysokim prawdopodobieństwem jest fishem. Stąd nie możesz mieć żadnej pewności, że nie gra tak swojej 5x, że nie ma w swoim range żadnego air, że nie "trapuje" cię z asami albo że nie gra tak jakiejś overparki. Zrzucenie tutaj tak silnego układu zdecydowanie wymaga solidnego reada na typa.