Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1
    PokerStars.pl razem z magazynem Monkey przygotowało serię freerolli z atrakcyjnymi nagrodami. Wszystkie szczegóły dostępne są na stronie e-magazynu.


  2. #2
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    124
    Żal.
    Mogliście zrobić coś przynajmniej z minimalnym wpisowym i dodanymi pulami, przedzieranie się przez tysiące osób, które na lewo i prawo grają AI pre flop mija się z celem.
    Przydałaby się liga podobna do Maleman, którą kiedyś organizował PS (chyba nawet 2 lub 3 edycje ).

  3. #3

  4. #4
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    102
    Cytat Zamieszczone przez zone Zobacz posta
    Żal.
    Mogliście zrobić coś przynajmniej z minimalnym wpisowym i dodanymi pulami, przedzieranie się przez tysiące osób, które na lewo i prawo grają AI pre flop mija się z celem.
    Przydałaby się liga podobna do Maleman, którą kiedyś organizował PS (chyba nawet 2 lub 3 edycje ).
    dokladnie czemu to jest freeroll? no comment pelno fishow grajacych all z any 2 nie rozumiem polityki PS

  5. #5
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    124
    Cytat Zamieszczone przez PokerStars Piotr Zobacz posta
    Wiem o tym, jednak i tu przydałoby się nieco uatrakcyjnić bo od kilku miesięcy nic się w tej lidze nie zmienia.
    Pytałem kiedyś o satelity do sundayPL w formacie freezout gdzie tickety do finału byłyby dodane, otrzymałem odpowiedź, że takowe się pojawią a się nie pojawiły niestety.
    Moim zdaniem jedna satelita w tygodniu z wpisowym 3$ i 10 ticketami added nie byłaby najgorszym rozwiązaniem, pula w niedziele i tak zawsze jest przekroczona więc można by przynajmniej zrobić jedną satelitkę fajną. Do tego można do tych zwykłych satelit dodawać ticket do satki za 3$ dla bubleboya itp, dróg jest wiele niekoniecznie niosących wysokie koszty a na pewno urozmaicających ligę.

  6. #6
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    883
    Cytat Zamieszczone przez zone Zobacz posta
    Wiem o tym, jednak i tu przydałoby się nieco uatrakcyjnić bo od kilku miesięcy nic się w tej lidze nie zmienia.
    Pytałem kiedyś o satelity do sundayPL w formacie freezout gdzie tickety do finału byłyby dodane, otrzymałem odpowiedź, że takowe się pojawią a się nie pojawiły niestety.
    Moim zdaniem jedna satelita w tygodniu z wpisowym 3$ i 10 ticketami added nie byłaby najgorszym rozwiązaniem, pula w niedziele i tak zawsze jest przekroczona więc można by przynajmniej zrobić jedną satelitkę fajną. Do tego można do tych zwykłych satelit dodawać ticket do satki za 3$ dla bubleboya itp, dróg jest wiele niekoniecznie niosących wysokie koszty a na pewno urozmaicających ligę.
    najpierw chcesz turnieje z wpisowym a nie freerolle a pozniej masz zal ze nie chca UROZMAICIC ligi gdzie jest wpisowe poprzez bubleboya w satelicie za $3 !! lol

  7. #7
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    124
    Cytat Zamieszczone przez colathg Zobacz posta
    najpierw chcesz turnieje z wpisowym a nie freerolle a pozniej masz zal ze nie chca UROZMAICIC ligi gdzie jest wpisowe poprzez bubleboya w satelicie za $3 !! lol

    To była propozycja. Chodzi ogólnie o satelity z ticketami dodanymi do puli gdzie sporo osób mogłoby liczyć na ticket, support twierdził kilka miesięcy temu, że takie satelity powstaną, ale zrobiono tylko śmieszne satelity freezout za 1$ i 7 ticketów gwarantowanych...

    Ticket dla buble boya to była propozycja na zwiększanie ilości osób w takiej głównej satelicie, nie powiedziałem, że bym grał te najmniejsze satelity, ale też nie moge sobie pozwalać na gre co tydzień za 27$ bo nie jestem jakimś grinderem co nie ma życia i napieprza po 10h przed monitorem.

    Natomiast jeśli nie widzisz różnicy między freerollem gdzie zagra 5000+ graczy grających co 3 rozdanie AI pre flop a turniej za 3$ czy za 5$ gdzie już takich sytuacji nie ma a jednocześnie nie grają gracze freerollowi i jest 10% frekwencji to przykro mi i powodzenia w monkey freeroll !
    Swoją drogą nazwa idealna bo nawet małpa mogła by wygrać ten turniej bo to czysta loteria

  8. #8
    Dołączył
    Feb 2011
    Posty
    3
    Dzisiaj jest jeden taki freeroll za niedługo rejestracja czy do niego jest jakieś hasło czy jakiś ticket? jak tak skąd wziąć?