Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: 4bet mix

  1. #1
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    769
    Grabbed by Holdem Manager
    NL Holdem $0.50(BB) Replayer
    SB ($108)
    BB ($38.70)
    UTG ($53)
    Hero ($53)
    UTG+2 ($64.65)
    MP1 ($50.35)
    CO ($70.60)
    BTN ($122)

    Dealt to Hero

    fold, Hero raises to $1.75, fold, fold, CO raises to $5.50, fold, fold, fold, Hero raises to $16, CO calls $10.50

    FLOP ($32.75)


    villain agresywny, 3betuje z BTN 10% po 1k rak

    -co sadzicie o takim mixowaniu 4betow z wczesnej?
    -jaki range moze miec villain callujac?
    -repujemy dalej AK, KK+ na flopie?

  2. #2
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    London, UK
    Posty
    918
    wszystkie pytania zależą od tego jak często on 3betuje (napisales z BU, ale tu jest z CO, i to vs EP raise rega), czy spolaryzowany czy zdepolaryzowany range, i jak czesto folduje/flatuje/shipuje.

    bez readów w wymienionym zakresie to jest spew wg mnie. a w określonych sytuacjach oczywiście jak najbardziej w porządku, natomiast i tak dalej "to zależy". jeśli preflop 3betuje szeroko i nie folduje, za to folduje postflop, można spróbować 11/fold (ale wtedy 4bet pre byl bez sensu). w innym wypadku c/f, blef sie nie udał, nie ma co palić więcej hajsu.

  3. #3
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    769
    3b z CO 3%, my bad. ale dokladne liczby po 1k rak i tak ciezko miec.

    tak czy inaczej - foldowanie po 3becie na EP wszystkiego poza QQ+ podobno jest leakiem i sie zastnawiam czy niskie pockety sa dobre na 4b bluff. bo seta ciezko trafic

  4. #4
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,010
    Jeśli masz kilku agresywnych graczy za sobą (nie wiem czy w tej ręce jest więcej niż jeden) to może powinieneś rozważyć fold preflop z takiej pozycji?

  5. #5
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    769
    normalnie mam solid 6-7% z wczesnej, ale czasami dodaje jakies niskie pockety / suited conectory zeby mi nie pasowali wszyscy jak mam AA utg

  6. #6
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    London, UK
    Posty
    918
    Cytat Zamieszczone przez 82rott Zobacz posta
    tak czy inaczej - foldowanie po 3becie na EP wszystkiego poza QQ+ podobno jest leakiem i sie zastnawiam czy niskie pockety sa dobre na 4b bluff. bo seta ciezko trafic
    jest leakiem tylko jeśli ktoś 3betuje EP otwarcia zbyt light, co bardzo rzadko ma miejsce.

    a i faktycznie fold preflop w pierwszym obiegu tez jest ok