Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    London, UK
    Posty
    918
    Trzeci turniej drugiego sezonu cyklu live pokerstarsa, więcej info UK and Ireland Poker Tour | PokerStars.com

    Gram Main Event w dniu 1B (piątek 11 marca g. 12 czasu lokalnego), oraz mam nadzieję w dniach następujących.

    Jak może niektórzy wiedzą na co dzień gram stoliki cash NLHE FR, głównie na stawkach 50, 100 i 200, na których to mam rozegrane w życiu odpowiednio około 500k, 700k i 300k rozdań. W szczególności pobieżna analiza PTR pozwala mi sądzić że w ubiegłym roku byłem w najściślejszej światowej czołówce NL50 FR jeżeli chodzi o winrate utrzymany na sensownej wielkości próbce.

    Posiadam zarówno doświadczenie live (finał France Poker Series, cykl USOP, Polish Poker Cup, regularne turnieje w Hiltonie i Hyatcie w Warszawie w czasach sprzed ustawy, gry stolikowe również w Hiltonie i Hyatcie a obecnie w Vicu w Londynie) jak i doświadczenie turniejowe.

    Do swoich dotychczasowych sukcesów turniejowych mogę zaliczyć:
    - wygrany turniej 25kgtd na stars, 11$ wpisowe, 4150$ nagroda
    - FT USOP Warszawa oraz miejsce w top10 generalnej klasyfikacji USOP,
    - FT PPC II edycji,
    - 6./45 miejsce w satelicie finałowej EPT Londyn premiowane równowartością 1600$,
    - wygraną satelitę do France Poker Series Paris (2000€)
    - wygraną satelitę do Belgian Poker Series Namur (800€)
    - wygraną satelitę do UKIPT Manchester (550f)
    - kilka innych wyników z przedziału 500-1000$

    Online MTT zacząłem grać po długiej przerwie, i tak naprawdę pierwszy raz na poważnie, w zeszłym miesiącu, więc próbka nie jest jeszcze wielka. Oto mój OPR. Z ostatnich 120 dni plasuję się w 99.71% percentylu wszystkich graczy na PS, notując 231% ROI z 156 turków o ABI 26$, zaliczając w tym czasie trzy wyniki >1k$. Z całej historii mam wciąż solidne ROI 123% z 438 turków o ABI 16$.

    Chciałbym sprzedać do 40% udziałów, bez marży czyli 1% udziału w moich wygranych kosztowałby 5.5gbp.

    Sprzedaję różnymi kanałami, więc w razie zainteresowania proszę bookować, ja potwierdzę rezerwację i podam na priv dane do przelania za cegiełkę, możliwe wpłaty PS, FTP lub Neteller (ale w tej ostatniej opcji kupujący pokrywa koszt prowizji za transfer).

    Jeżeli chodzi o bezpieczeństwo Waszych pieniędzy, to jestem starym i aktywnym użytkownikiem forum, mam za sobą różnego rodzaju transakcje (zakłady sportowe, przekazy, wymiany) z innymi użytkownikami tego forum, zwykle to ja przesyłałem ostatni. Dodatkowo jestem rozpoznawany w środowisku live, głównie warszawskim i "usopowym" i nie zaryzykowałbym zszargania swojej opinii.

    Pozdrawiam,
    uczniak
    Ostatnio edytowane przez uczniak ; 09-03-2011 o 13:33 Powód: dodane info kiedy gram

  2. #2
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    London, UK
    Posty
    918
    sprzedane.