Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Mam do wydania 2.5kzł na rower+gadżety czyli jakieś 2.2-2.3kzł na sam rower. Interesuje mnie rower trekkingowy z pełnym i w miarę przyzwoitym osprzętem, i co ważne, kierownica typu "multiposition". Niby rowerów na rynku jest od groma, ale ja znalazłem tylko jeden który spełnia moje wymagania: UNIBIKE Expedition GTS. Możecie polecić jeszcze coś co spełnia podane kryteria?

  2. #2
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    215
    Jedyny słuszny rower dla pokerzysty:

  3. #3
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Skup się na samym rowerku, co by Ci odpowiadał, a kierownicę zawsze możesz sobie przecież wymienić

    może ta stronka będzie pomocna -> Rowery : Katalog Rowerowy bikeKatalog.pl

  4. #4
    Dołączył
    Apr 2008
    Przegląda
    Kielce/Lublin
    Posty
    662
    Tez jestem na etapie kupna roweru. poniewaz juz od jakiegos czasu sie do tego przymierzam i rozeznalem temat dosyc dobrze to ja bym polecil SCOTTa SCOTT Poland - www.scott.pl lub 50 albo 30. z tego co rozmawialem z ludzmi ktorzy startuja tak polamatorsko w zawodach i z ludzmi ktorzy jezdza hobbystycznie nikt zlego slowa na SCOTTa nie powiedzial bardzo duzo pozytywnych opini a cenna jest bardzo atrakcyjna.

  5. #5
    Również polecam SCOTTa. Sam bym sobie sprawil ale niestety zbieram na 4 kółka ).

    Znajomy kupil za coś koło 2k i jest baaardzo zadowolony, tez troszke tym rowerem jezdzilem... poezjaaa ;D

  6. #6
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Ale ten Scott Sportster ma się do Unibike Expedition tak jak Harley Davidson Sportster do Harleya Electra Glide. A ja właśnie potrzebuję roweru turystycznego na weekendowe wypady (chociaż pewnie najczęściej będzie wykorzystywany na dojazdy do pracy ) i nie chcę do niego dokupować zbyt wielu gadżetów które mogę mieć w standardzie. Np. dla mnie poważną wadą tych Sportsterów jest brak jakiegokolwiek dynama, nie mówiąc nawet o dynamie w piaście. Oświetlenie bateryjne może się nie sprawdzić podczas dłuższego wyjazdu, a co ważniejsze, do dynama można podłączyć ładowarkę rowerową do telefonu, GPS-a itp.

    Obejrzałem też linka weeskacza i również nie znalazłem nic co by mi w tej klasie cenowej pasowało bardziej od wspomnianego na początku Unibike'a. W każdym bądź razie czekam na dalsze propozycje.