Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16
  1. #1

    Bonus Home Games. PokerStars.pl oferuje swoim graczom bonus za ponowne doładowanie konta w wysokości 25%, maksymalnie do $150 (lub równowartości tej kwoty w €, £ lub C$). Aby otrzymać maksymalny bonus, należy wpłacić co najmniej $600. Dodatkowo wszyscy wpłacający otrzymają bilet „$5,50 Home Games”, który można wykorzystać w dowolnym turnieju Home Games z wpisowym wynoszącym $5,50.

    Podczas dokonywania wpłaty trzeba wpisać kod: „HOMEGAMES”. Wpłaty należy dokonać do 23:59 ET 20 marca (05:59 CET 21 marca). Na wyrobienie bonusu przysługuje 30 dni. Będzie on wypłacany w ratach po 10 jednostek wybranej waluty.

    Ilość VPP potrzebna do wyrobienia:

    $1 – 20 VPP
    €1 – 27 VPP
    £1 – 30 VPP
    C$1 – 20 VPP

    Aby wziąć udział w promocji, nie można przed dokonaniem wpłaty wypłacić pieniędzy z konta.

  2. #2
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Górno
    Posty
    224
    ale mozna zrobic wyplate w trakcie wyrabiania tego bonusa right?

  3. #3
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    796
    Tak

  4. #4
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Bielsko-Biała
    Posty
    1,270
    Od kiedy trwa ta promocja? Jak zrobiłem wypłate 1 marca to się łapię na nia czy nie?

  5. #5
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Górno
    Posty
    224
    od wczoraj

  6. #6
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    warszawa
    Posty
    124
    Cytat Zamieszczone przez AdamBB Zobacz posta
    Od kiedy trwa ta promocja? Jak zrobiłem wypłate 1 marca to się łapię na nia czy nie?
    promocja trwa od wczoraj, wiec sie lapiesz.

  7. #7
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    2
    Witam!
    Ja mam taki bilecik dostałem go za wpłatę $ na PS tylko nigdzie nie mogę znaleźć żadnego turnieju w którym mogę wykorzystać ten bilet.
    Powie ktoś gdzie są te turnieje?

  8. #8
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    215
    "P:W JAKICH TURNIEJACH MOGĘ WYKORZYSTAĆ BILET „$5,50 HOME GAMES”?
    O:Bilet można wykorzystać w dowolnym turnieju Home Games o wpisowym wynoszącym $5,50. Jeśli nie korzystasz jeszcze z Home Games, będziesz musiał założyć własny klub pokerowy lub dołączyć do cudzego. Tutorial i informacje na temat, jak to zrobić, znajdziesz na stronie Home Games."

    Cytat zaczerpnięty z Home Poker Games Reload Bonus ? kod bonusowy PokerStars na marzec

  9. #9
    Dołączył
    Mar 2008
    Przegląda
    Puławy/Łódź
    Posty
    454
    Cytat Zamieszczone przez PokerStars Piotr Zobacz posta
    Aby wziąć udział w promocji, nie można przed dokonaniem wpłaty wypłacić pieniędzy z konta.
    A czy transfer $$$ do gracza sprawi, że stracę ten bonus?

  10. #10
    nie