Zobacz wyniki ankiety: Big blindy podwyższane co pewną liczbę rozdań

Głosujących
15. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak, ale tylko przy stoliku finałowym.

    4 26.67%
  • Tak, przez cały turniej.

    2 13.33%
  • Co za głupoty koleś wypisuje dajcie mu bana.

    9 60.00%
  • Mam inną propozycję. (napisz na dole jaką

    0 0%
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18
  1. #11
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    573
    Przed finałowym stolikiem moim zdaniem taka opcja zdecydowania odpada. Za dużo to wprowadza problemów, a zysk z tego jest niewielki. W samym finale jako tako by się już dało takie coś zrobić, ale też jestem przeciwnikiem tego rozwiązania. Zbyt ciężko by chyba było utrafić jakiś złoty środek w liczbie rozgrywanych rozdań i zbyt duże ryzyko, że finał potoczy się zbyt szybko lub zbyt wolno. Żeby zażegnać sytuację, o której piszesz Pinio, trzebaby raczej bardziej trzymać się dyscypliny i zasad, które teraz są, niż szukać jakichś nowych.

  2. #12
    Dołączył
    May 2004
    Przegląda
    Częstochowa
    Posty
    1,100
    podpisuję się pod wypowiedzią Mariana (obiema rękami i nogami)

    Pozdrowienia

  3. #13
    Dołączył
    May 2003
    Posty
    118
    Dokladnie Marian nie kombinujcie panowie nie swirujcie gralismy juz tyle turniejow i bylo ok. Nie poprawia sie idealnych rzeczy :lol:

  4. #14
    Dołączył
    Jul 2003
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    418
    Głównie zależy mi na finałowym stoliku. To że było OK nie znaczy, że nie ma być bardziej OK . WMMN proszę nie siedziałeś przy stoliku z ludĽmi takimi jak jak i nie zastanawiałeś się czy przy takiej małej górce żetonów zagrasz jeszcze trzy rozdania, czy może jak się gra przedłuży o następne 10 min., to tylko jedno rozdanie :twisted:

  5. #15
    Dołączył
    May 2003
    Posty
    118
    Oj uwierz mi ze nie raz tak siedzialem moze nie konkretnie z taba ale troche juz gram w pokera

  6. #16
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    1,327
    Cytat Zamieszczone przez Pinio
    WMMN proszę nie siedziałeś przy stoliku z ludĽmi takimi jak ja..
    Pinio, akurat WMMN siedział ze mną przy stoliku i to chyba nie raz .. jeśli w twojej wypowiedzi "..ludzie tacy jak.." odnoszą się do mojej osoby

  7. #17
    Dołączył
    Jul 2003
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    418
    :? Z czego wnioskujesz, że mówiłem o Tobie? Oczywiście, że mowiłem o Birasie :lol:

  8. #18
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    1,327
    Cytat Zamieszczone przez Pinio
    ...Oczywiście, że mowiłem o Birasie :lol:

    hahahah no chyba że :P