Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    czesc,

    bylbym wdzieczny za jakies porady. Chetnie zakupilbym jakis tablet, glownie ze wzgledu na rozmiary i wydajnosc baterii, ktory bylby w sam raz do ogladania filmow plus innych drobiazgow (jak obsluga worda, na przyklad). Czyli cos idealne na dlugie loty samolotem.
    Ipad jest spoko, podoba mi sie, ale pamietam, ze jak woy kupowal dla znajomego i chcial w samolocie poogladac filmy, to sie okazalo, ze obsluguje on tylko formaty applowskie, czyli mov czy cos takiego. Wiec, jakby nie patrzec, odpada. A mi potrzebny jest tablet z takim systemem, zeby bez problemu mozna bylo na niego sciagnac programy typu window media classic czy allplayer, na ktorych bez problemu mozna ogladac zdecydowana wiekszosc filmow oraz (co wazne) korzystac z polskich napisow.
    Oczywiscie usb i jakis dysk, chociaz nie musi byc duzy, ale to standard chyba.
    Macie jakies pomysly?

    pozdr
    warsaw

  2. #2
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Co prawda nie mam, raz to widzialem w apple store w arkadii, ale tak z ciekawosci, da sie to jakos sensownie trzymac przez 2-3 godzinki ogladania filmu? Bo laptop to wiadomo, podstawa na kolana, kat ekranu mozna sobie ustawic. Za to ipad, to jak polozysz to pewnie po 2 godzinach problemy z karkiem, za to trzymac jak gazete tez tego pewnie za dlugo sie nie da. Tutaj masz warsaw troche artykulow do poczytania: Tabletowo.pl - Twoje źródło informacji o tabletach!.

  3. #3
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    mysle, ze jakos da sie oprzec kolana vs oparcie fotela w samolocie chociaz mysle, ze producenci dolaczaja jakas podstawke? a jak nie to zawsze moge wyjac laptopa, otworzyc i o niego oprzec tablet

  4. #4
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    Z drugiej strony jestem bardzo zadowoly ze sojego laptopa dell, ktory na filmie ciagnie z 2,5h, wiec moze najlpeszym wyjsciem jest po prostu kupienie zapasowej baterii

  5. #5
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    102
    nie wiem jak z ipadem ale np. do ipoda toucha(mniejszy ipad maja nawet ten sam procesor) istnieje converter z avi do mp4 i problem masz rozwiazany... iPod Video Converter: Convert video to iPod touch, iPod nano converter sam uzywam i normalnie laduje format mp4. do itunesa

  6. #6
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    ja wiem, ze sakonwertery, e to wlasnie problem - nie chce sie bawic w konwertowanie kazdego pliku, ktory bede chcial wgrac na tableta

  7. #7
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    Cytat Zamieszczone przez warsaw Zobacz posta
    a jak nie to zawsze moge wyjac laptopa, otworzyc i o niego oprzec tablet
    lol, baller

    a tak serio to na trasach w Europie spokojnie Ci lapek wytrzyma, a na tych dłuższych transatlantyckich masz monitor przed soba z ogromna iloscia filmow/seriali do wyboru (tylko bukujac lot sprawdz czy dany samolot ma te monitorki, bo np w locie to moze byc roznie), AirCanada daje z tym rade

  8. #8
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    oczywiscie jest jak mowisz, tylko jest problem z wyborem filmow, w praktyce widzialem juz 80-90% tego co oferuje linia lotnicza (oprocz tego jakies starocie w zakladce classic), poza tym filmy sa oczywiscie bez napisow. Majac tableta moge sobie przed wyjazdem sciagnac na przyklad kilka/kilanascie odcinkow danego serialu lub PAD czy Big Game i ogladam to co lubie

  9. #9
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    124
    Moim zdaniem te tablety długo na rynku się nie utrzymają to jest bardzo mało praktyczne.

    Warsaw: Najlepiej kupić 2 dobre baterie i już wyjdzie taniej i wygodniej Taki tablet jest bez sensu imo, nawet do oglądania filmów, nie wiem po co takie coś, chyba tylko jako ciekawy gadżet dla fanów "apla".

  10. #10
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    Cytat Zamieszczone przez warsaw Zobacz posta
    zawsze moge wyjac laptopa, otworzyc i o niego oprzec tablet
    haha, nie przesadzasz ?