Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 26 z 26
  1. #21
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,010
    Skoro już wiem co oznacza OP to

    Twoim problemem jest zakładanie że koleś jest kompetenty kiedy OP podał powody dla których możemy stwierdzić, że jednak nie jest,
    Gosc po 21 rekach 33/33,
    Nie jest to trochę za mało do uznania typa za takiego donka?

  2. #22
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    379
    Ja uważam, że akurat w tym przypadku nie za bardzo można uogolnic rozwiazanie tej sytuacji. Ja sam w zaleznosci od wczesniejszego przebiegu gry rozwazalbym tutaj rozne rozwiazania z flat call wlacznie. Robie 3bet okolo 800 tylko w przypadku, jak do tej pory praktycznie nie stosowalem tego zagrania z MP, bo musze miec pewnosc, ze jezeli gosc mnie spushuje, to jego range mnie miazdzy i moge spokojnie wywalac. Jezeli nie bylo wielkiej agresji na stole to moge to nawet callnac liczac, ze jedynym agresorem bede ja jak trafie flopa.
    Folduje, jak wiem, ze:
    - Bigstacki z BTN i SB sa bardzo skorzy do akcji i jest bardzo prawdopodobne, ze miniraise UTG jest prowokacja wlasnie w ich strone.
    - Gosc da duzy range dla mojego 3beta i bedzie pushowal rowniez z szerokim zakresem.

    Bo swoja droga ja rozumiem i czasami stosuje bet do 2BB z UTG gdy:
    - na stole jest przewaga calling stations i chce miec tanio multiway dla oddsow.
    - stol jest mega agresywny i kogos trapuje.

    W innym przypadku uwazam takie zagranie za rozdawanie siana, ewentualnie pakowanie sie samemu w klopoty.

  3. #23
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,010
    @Górny: zgadzam się z wszystkim poza jednym fragmentem - "z flat call włącznie". To chyba jakiś super rzadki spot musiałby być - o ile pamiętam w rozdaniu jest co najmniej 1 shoving stack behind i tutaj imo flat jest profitowy jedynie z QQ+.

  4. #24
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    8
    Cytat Zamieszczone przez Leszek Zobacz posta
    "Gosc po 21 rekach 33/33,"
    Nie jest to trochę za mało do uznania typa za takiego donka?
    Na SH cash to faktycznie niewiele, ale to jest MTT FR.
    Wyobraz sobie, ze zostales przesadzony do nowego stolu w turnieju live, obserwujesz graczy przy stole i czy biorac udzial juz w 22 rece w ktorej przeciwnik znow podbija (czyli staty 36/36) pasujesz 88?
    Ostatnio edytowane przez Katol ; 15-03-2011 o 15:18

  5. #25
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    Dzięki Katol, ta rozmowa zaczyna mnie frustrować. Nie mamy nic lepszego niż te staty, a Leszek proponuje po prostu to zignorować i założyć, że koleś jest nitem. Jeśli ziomek ma po 21 rękach 33/33 to kto z większym prawdopodobieństwem ma rację co do jego range'u, Ty czy ja? Poza tym jest jeszcze OPR.

  6. #26
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,010
    Ok. Co prawda mnie nie przekonaliście ale rozumiem wasz punkt widzenia. Dzięki za odpowiedzi.