Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: Prosze o pomoc!

  1. #1
    Dołączył
    Feb 2011
    Przegląda
    Mysłowice/Wrocław
    Posty
    6
    Witam wszystkich,mam dosc poważny problem,gram od kilku lat odnosiłem,jakies tam sukcesy wygrywałem 12$/180 , 3,3$ R 180, byłem na Ft daily 55$ itp.. ,miałem sporo bankroll.Grałem bardzo dobrze,w przeciagu 2miesiecy starciłem całego rolla gdzie grajac MTT nie popełniałem praktycznie błedó,grałem dobrze na bubllach na SD byłem w wiekszej wiekoszosc lepszy grałem bardzo dobrze a mimo to non sto przegrywałem,bo jakims czasie takiej gry wpadłem w wielki tilt i nie wiedziałem co grac co robic,bo to było wprost niemożliwe nie wiedziałem,że takie cos może sie dziac ,grajac all in z AA tylko mowiłem kumplowi zobacz AA vs KQ out, i mnostwo podobnych rozdan ,trało to non stop,zaczełem grac HU 55$ nie było najgorzej do momentu AhKh vs ? : As 5s 7s A river 5 s przed river gosc callna z all in z Qs a tamtej pory nic,przegrałem wszystko tiltujac. Mija miesiac od tego dowsingu i co probuje zagrac na PS konczy sie suck outem o co chodzi ? czy to jest ustawione? to co sie dzieje mija sie ze wszystkim to jest po prostu nie możliwe. Jest jakas rada na to ? co to jest ?

  2. #2
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    376
    To sa wlasnie turnieje MTT. Na PS w turnieju gra przewaznie 1000+ wiec zdarzaja sie mega dlugie serie bez miejsca w kasie lub tylko zwrot wpisowego. Jesli grales juz HU za 55$ to chyba cos tam ugrales wiec powinienes wiedziec jak to jest. Zacznij grac MTT z CAPem, albo na innym roomie gdzie jest mniejszy ruch to na pewno szybciej cos trafisz.

    ps. nic nie jest ustawione, a jakby nawet to na pewno nie przeciwko tobie
    ps. BM BM BM i jeszcze raz BM

    Na pocieszenie dzisiaj moje AQ<A3 na FT gdzie za pierwsze 18k.

  3. #3
    Dołączył
    Feb 2011
    Przegląda
    Mysłowice/Wrocław
    Posty
    6
    dzieki Giza właśnie skonczyłem turniej VIp na PS 77 vs 55 / 55 3 4 6 k river 2 .To jest jakis obłed nie moge tego wytłumaczyc naprawde,przestaje wierzyc w pokera online SKANDAL .A najgorsze jest to ,że non stop przegrywam lepsze rece ,praktycznie nie popełniam żadnych błedów ,grałby na moim miejscu Ivey i było by to samo nie ma na to recepty PS to jest jakies gówno! A teraz nawet nie mam $ żeby zainwestowac na innym portalu.POMOCY!

  4. #4
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    274
    Dasz swój nick na PS*? Swego czasu grałem bardzo dużo 180tek wiec może Cię kojarze i bedę mógł Ci pomóc.

  5. #5
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    376
    Jak nie masz $ to ... no wiesz z pustego to i salomon nie naleje, czy jakos tak. Pozostalo ci granie freeroli ( 1000ce freeroli). Nie wiem ile tam przegrales, ale swingi na MTT spokojnie moga siegnac 200bi wiec BM to podstawa. Ja gram sity 18&27 osobowe non turbo i mam swingi 80bi, a co dopiero mowic o MTT gdzie gra tlum ludzi. Jezeli orientujesz sie w battle of planet na PS to w tym tygodniu po rozegraniu 60sitow uzbieralem 190pkt wiec masakra.

    1.Moze zacznij grac sity, a MTT graj sporadycznie.
    2.Jak chcesz pozostac przy MTT to moze zmien room, albo graj CAPY

  6. #6
    Dołączył
    Feb 2011
    Przegląda
    Mysłowice/Wrocław
    Posty
    6
    Chodzi mi głównie o to,jeżeli poleciał mi roll ok 2 tys $ to czy jest sens wplacac 100$ czy 200$,bo ciezko jest przestawic sie na tak niskie stawki,i BM jest głupota,bo nawet dobrze grajac nie wiem czy dam rade zrobic 500$ w ciagu kilku miesiecy. co jest w ogole nie opłacalne.I przyjme taktyke że wplacam na konkretne turnieje które chce zagrac i czekam na tak zwany boooom .To jest najlepsze rozwiazanie,bo nie stac mnie zeby wplacic 2 tys$.

  7. #7
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    796
    Przerzuć się na turnieje z niewielką ilością graczy, na PSie masz np. SNG 45osobowe.

  8. #8
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,010
    Pytasz o radę w kwestii, moja jest taka:
    Po pierwsze jeśli masz bankroll 2k i nie jesteś w stanie pozwolić sobie na ponowną wpłatę jakiejś konkretnej kwoty, poniżej której nie ma sensu startować od nowa (dajmy na to 500$) to jak ##@#% można dopuścić do tego żeby zejść tak znacznie poniżej ustalonej sobie granicy, a już w ogóle jak można zbankrutować?
    Po drugie, co wydaje mi się nieco tłumaczyć pierwsze, ale nie wiem jak to wyglądało także tylko spekuluję.
    I przyjme taktyke że wplacam na konkretne turnieje które chce zagrac i czekam na tak zwany boooom
    . To nie jest taktyka tylko po prostu hazard. Szansa na ten "booooom" w krótkim okresie jest naprawdę mała, zwłaszcza przy negatywnym mindsetcie i grze za jedne ze swoich ostatnich pieniędzy. Nie wyobrażam sobie żeby bez szczęśliwego zbiegu okoliczności wiele osób osiągało w ten sposób sukcesy.

  9. #9
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez spoconyaa Zobacz posta
    Chodzi mi głównie o to,jeżeli poleciał mi roll ok 2 tys $ to czy jest sens wplacac 100$ czy 200$,bo ciezko jest przestawic sie na tak niskie stawki,
    Niskie stawki? Jak miałeś $2k to zgodnie z "regułą kciuka" mogłeś grać turnieje za max. $10. A to są chyba turniejowe niskie stawki.

    Cytat Zamieszczone przez spoconyaa Zobacz posta
    BM jest głupota,bo nawet dobrze grajac nie wiem czy dam rade zrobic 500$ w ciagu kilku miesiecy. co jest w ogole nie opłacalne.
    Z takim podejściem to pomocy powinieneś szukać na www.hazardzisci.org a nie tutaj. Wbrew pozorom poker to nie jest łatwy pieniądz i aby mieć dobre długoterminowe wyniki to trzeba się sporo napracować. Zresztą podobnie jak i w innych branżach. A zarządzanie kapitałem to jedna z najważniejszych umiejętności w pokerze. Jeśli jednorazowo inwestujesz zbyt dużą część kapitału to jesteś zwykłym hazardzistą a nie pokerzystą.

    Co do pytania, to jeśli rzeczywiście jesteś dobry technicznie, to IMO powinieneś zarobić gdzieś (np. w MacDonaldsie czy innym Tesco) jakąś sensowną kwotę, np. wspomniane $2k, wpłacić i grać na stawkach odpowiednich do wielkości bankrolla. Budowanie bankrolla od zera na jakichś freerollach to strata czasu i zawracanie dupy - MacDonalds jest lepszy. . No i obowiązkowo musisz popracować nad kontrolą tiltu.

  10. #10
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    376
    Miales rolla 2000$ i grales HU za 50$???

    Jak chcesz traktowac poker na powaznie to zrob sobie przerwe i przemysl wszystko jeszcze raz. Wplac te 200$ jesli na nie cie stac i zacznij grac odpowiednie stawiki. 2k mozesz szybciej odbudowac niz myslisz i to bez zadnych hero skokow niezgodnych z BM.

    Jak chcesz sobie w pokera tylko"popykac" od czasu do czasu to zrob jak uwazasz.