Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    769
    7 handed stolik, zostalo 19 osob, blindy 30/60, ante 5.

    UTG fold
    UTG+1 fold
    MP bet 200 (w stacku kolo 1000)
    CO, BTN dold
    HERO na SB ma AJs i 640 zetony ponad malego blinda
    BB ma 30 + ante (postawiony na AI)

    MP - pare kiepskich zagran we wczesnej fazie (limp-calle, check-calle dwa streety z druga para, trap AA na BTN przy deep stackach), w push / fold bez readow. jesli ma jakas wade to raczej za malo pasuje niz zbyt agresywnie atakuje.

    HERO - w poprzednim kolku 3 razy pushowal, dwa razy suited broadwaye z blindow, raz AA z MP - wszystkie sprawdzone i pokazane

    push > fold ?

  2. #2
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Mysle ze jestes tutaj zdecydowanie z przodu vs open range MP, do tego 3 razy pushowales w tym 2 razy pokazales suited broadway, wiec jest duza szansa ze sprawdzi cie tutaj ze slabszym asem, co jest wymarzona sytuacja. Jak dla mnie nie ma opcji fold, zdecydowanie push.

  3. #3
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    769
    agreed

    tylko to jego podbicie troche martwiace bylo. po moim pushu mial 1:2, wiec powinien sprawdzac baaaaardzo szeroko.

    dla mnie wazniejsza byla kwestia czy po takich readach mozna zalozyc, ze villain ogarnia na tyle, zeby takim open raisem pokazac ze nie spasuje na push, czy po prostu tak sobie podbil, bo 200 to dobra liczba

  4. #4
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    274
    A miałem lecieć wczoraj na tą lige Wdłg mnie push jest dobry bo często pokaże Ci ręce 66-33 albo 60-40 a callnąc to znając zagrania tamtejszych graczy też nie zawsze calnie.

  5. #5
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    210
    easy shovaski