Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Przeciwnik po 16 rozdaniach 31/6. Fold czy call na river ?

    NL Holdem $150(BB) Replayer
    SB ($2,620)
    BB ($7,130)
    UTG ($3,081)
    UTG+1 ($4,346)
    UTG+2 ($7,150)
    MP1 ($6,265)
    MP2 ($2,993)
    Hero ($3,825)
    BTN ($5,970)

    Dealt to Hero

    fold, fold, fold, fold, fold, Hero raises to $375, fold, fold, BB calls $225

    FLOP ($825)

    BB checks, Hero bets $450, BB calls $450

    TURN ($1,725)

    BB checks, Hero bets $975, BB calls $975

    RIVER ($3,675)

    BB bets $5,330 (AI), Hero ???

  2. #2
    nie do końca overshove, skoro masz nieco ponad 2k na river
    jeżeli już bym tak to zagrał do rivera, to pewnie bym spasował
    ja przy K na turn raczej bym nie betował, może to błąd, ale nie lubię budować aż tak puli gdy jestem już albo bity albo przeciwnik ma milion outów, gdybyśmy mieli mniejszy albo większy stack, to ten bet bardziej by mi pasował, a tak wrzucamy już pół stacka a połowa (ok 20) kart na river daje nam niezły ból głowy

  3. #3
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    123
    Ja tam gram call. Zostały Ci już tylko 2k, a do wygrania prawie 6. Po statach gościa wstępnie można zakwalifikować jako donka, więc myślę że spokojnie może mieć w range missed flush, do tego AT, może AJ A9. Jak ma Q no to trudno, ale imo fold nie wchodzi w grę.

    Całość zagrałbym tak samo + call na river.

  4. #4
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,010
    Niespecjalnie rozumiem sizing post flop. Flop z gatunku tych, który trafia mnóstwo rąk - są drawy, sprawdza Ax, 1 beczkę sprawdzi często Jx. Czemu więc taki mały sizing? Wtedy na turn wrzucam już ~ połowę pozostałego mi stacka także o fold nie ma mowy. Nieco trudna sytuacja. Z jednej strony 31/6 to faktycznie zwykle straszny doncur, jednak tacy goście zwykle są pasywni i jak już betują za pot/overbetują to tylko for value.
    Jak zostało ci 2k behind to chyba faktycznie nie masz wiele opcji tylko liczyć na to, że czasami gość overplayuje swoje 2 parki i ma busted piki + czasami podział ale ech, ssący spot strasznie. Gdybym poza 31/6 miał jeszcze ready na temat jego agresji post flop i jeśli jest bardzo pasywny to imo można tutaj znaleźć fold.
    Anyway nie jestem fanem sizingu.

  5. #5
    Dołączył
    Apr 2008
    Przegląda
    Kielce/Lublin
    Posty
    662
    Cytat Zamieszczone przez Leszek Zobacz posta
    Czemu więc taki mały sizing?
    Wlasnie tez zwrocilem uwage na maly betsizing, wtedy chyba juz niemamy takiego problemu jak tutuaj.

    Ja tam gram call. Zostały Ci już tylko 2k, a do wygrania prawie 6. Po statach gościa wstępnie można zakwalifikować jako donka, więc myślę że spokojnie może mieć w range missed flush, do tego AT, może AJ A9. Jak ma Q no to trudno, ale imo fold nie wchodzi w grę.
    +1

  6. #6
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Ok, sizing to kolejna rzecz nad ktora musze poracowac , rzeczywiscie byloby duzo prosciej, anyway callnalem to, gosc pokazal buste piki, niestety jednym z tych pików była drugim