Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1
    Dołączył
    Mar 2008
    Przegląda
    Puławy/Łódź
    Posty
    454
    Mam koleżankę, którą wprowadzam w arkana texas holdem (i pokera ogólnie) i ona zapytała mnie czy można gdzieś pograć w holdema przeciwko komputerowi (offline). Prawdę mówiąc rozwaliło mnie to pytanie i kompletnie nie wiem czy są jakieś programy/gry tego typu. Oczywiście może być to coś bardzo niewymagającego, tak jak wspomniałem jest to dla osoby zupełnie raczkującej w temacie pokera. Będe wdzięczny za każdą pomoc. Znacie coś takiego?

  2. #2
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    47
    Jak z komputerem, to ściągnij sobie gierkę "Governor of Poker 2" (albo jedynkę), na youtube powinny być jakieś linki jak chcesz darmowo mieć pełną wersję ("governor of poker free download"). Jest tam dużo turniejów, gry cash, kupowanie posesji za kasę, śmieszne wstawki, animacje itp. Gierka całkiem przyjemna, gracze AI na jako takim poziomie - nie wiem czy jakakolwiek gra zaspokaja w pełni pod tym względem. Gierka jest nieduża, ja ściągałem kiedyś pełną wersję za free, tylko nie pamiętam gdzie, jakiś Megaupload czy coś w tym stylu. Wszystko oczywiście Texas Hold`em. Druga część lepsza oczywiście.

    ---- to chyba jest to (GoP 2) http://www.megaupload.com/?d=TUBLBUSF

    pod tym filmem jest jeszcze link do jedynki:

    http://www.youtube.com/watch?v=r-ee75FiRBo
    Ostatnio edytowane przez Logopeda ; 02-03-2011 o 19:05

  3. #3
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Poker Academy Pro is the answer.

    Z tym że to nie jest zwykła "gierka" a coś bardziej zaawansowanego. W każdym bądź razie pograć przeciwko komputerowemu Hansenowi, Negreanu itd. jak najbardziej sobie można.

  4. #4
    Dołączył
    Mar 2008
    Przegląda
    Puławy/Łódź
    Posty
    454
    Szkoda tylko, że demo, a pełna wersja kosztuje trochę kasy z tego co widzę.

  5. #5
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Kosztuje mniej więcej tyle co Poker Tracker. IMO cena jak najbardziej do przeżycia, przynajmniej dla osoby poważnie podchodzącej do pokera. W zależności od stawek kasujemy szybko max. 3 donków i mamy nowy soft do zabawy.

  6. #6
    Dołączył
    Mar 2008
    Przegląda
    Puławy/Łódź
    Posty
    454
    Cytat Zamieszczone przez jdx Zobacz posta
    IMO cena jak najbardziej do przeżycia, przynajmniej dla osoby poważnie podchodzącej do pokera.
    Zdecydowanie się zgadzam, ale to nie dla mnie tylko dla osoby, która stawia dopiero pierwsze kroki w pokerze i chce się zapoznać z mechaniką gry.

  7. #7
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    260
    A playmoney/wp.pl ?

  8. #8
    Dołączył
    Mar 2008
    Przegląda
    Puławy/Łódź
    Posty
    454
    Chodziło tutaj konkretnie o grę OFFLINE, gdyby miało być online to oczywiście możliwości jest bardzo wiele.

  9. #9
    ja to kiedys bawilem sie w texas holdem poker 3d deluxe edition

  10. #10
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    557
    Ja się w to bawiłem kiedyś na PSP, tu masz wersję na PC:
    World Series Of Poker 2008 [PC GAME - ENG] Torrent - btjunkie
    O poziomie się nie wypowiem, bo grałem w to w sumie nim na poważne wziąłem się za pokera, ale pamiętam że są elementy edukacyjne (Chris Ferguson udziela rad co jakiś tam level, gada o outach, prawdopodobieństwie itd). A i za linka nie ręcze, wrzuciłem tak na szybko bez sprawdzania, ale w tytuł jako taki grałem .