Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1
    Zapraszamy do gry o sporą kasę i bilety do turniejów Unibet Open Online, w przygotowanej specjalnie dla Polaków "Lidze Teraz Poker"! Graj z nami przez cały tydzień w serii turniejów, zbieraj punkty w rankingu i zgarnij super nagrody na koniec miesiąca!

    Więcej informacji na stronie Unibet w lobby poker.

    O co zagracie?
    10 najlepszych graczy (ranking) z każdego miesiąca dostanie od nas nagrody specjalne:

    Miejsce Nagroda € Nagroda 2
    1 300 + €300 + €20 Unibet Open Online
    2 275 + €100+10 UOO Final Satellite ticket
    3 250 + €55+5 daily UOO Final Satellite
    4 200
    5 150
    6 125
    7 100
    8 75
    9 50
    10 25

    Codziennie o 20:00 odbędzie się 1 turniej w którym możesz zdobyć cenne punkty i dodatkową kasę!
    Sprawdź na stronie Unibet jak wygląda program turniejów.

    Do zobaczenia przy stołach Unibet.

  2. #2
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    124
    Szkoda, że znikną te standardowe turnieje "teraz poker" lubiłem ten freezout za 2e niedzielny...
    Jest szansa na powrót tych turków po lidze??

  3. #3
    Jeśli liga nie przyjmie się to pewnie wrócimy do poprzednich turniejów, ale póki co wyglada na to, że jest spore zainteresowanie nowa ofertą. Może w nowych turniejach znajdziesz jakiąś dobrą alternatywę dla niedzielnego freezeouta.
    pozdrawiam

  4. #4
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    124
    Liga wygląda na razie nieźle ale codzienne granie i to turniejów i to czasami freeroll to odstrasza szczególnie przy obecnej punktacji, myślę że optymalnie było by robić 2-3 turnieje w tygodniu freezout za 2-5e i jeden niedzielny tak jak jest za 11e i dodatkowo można by np dodawać do tygodniowych turniejów dla FT/top3 bilety do niedzielnego turnieju...
    To taka moja propozycja bo te freerollo-rebuy'e to straszna ruletka.
    No i moim zdaniem poprzednia oferta była dużo lepsza gdyż np niedzielny turniej za 2e miał 250e dodane a teraz przy 2e jest to 100added... Choć zdaje sobię sprawę, że to pierwsza edycja która zapewne będzie ulepszana przez ludzi od marketingu dlatego takie moje luźne spostrzeżenia na już.

  5. #5
    Witam serdecznie.

    Teraz dodajemy €2000 wiecej miesięcznie do tych turniejów (łącznie powyżej €5,000 miesięcznie), więc teoretycznie oferta powinna znaleźć znacznie więcej zwolenników. Pierwszy miesiąc i tak jest pewnego rodzaju "testowy", żeby zobaczyć, co bardziej Wam odpowiada. Postaramy się ulepszyć serię zgodnie z Waszymi oczekiwaniami, więc wszelkie spostrzeżenia i feedback mile widziane!

    Pozdrawiam,
    Dominika - Unibet

  6. #6
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    102
    Witam,

    Kto wymyślił punktację do tej ligi? zagralem do tej pory 2 spotkania, ale stwierdzam, ze gra z obecną punktacją jest poprostu bez sensu..