Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Bankrut : (

  1. #1
    Dołączył
    Feb 2011
    Posty
    29
    Ok Panowie co tu bede pisał
    Zawsze gralem zgodnie z BM, ogolnie na Stars'ach w calej 4miesiecznej karierze wplacilem 120$
    Ostatnie 3tygodnie sprawily ze wszystko co wplacilem do tej pory odzyskalem z 50$ na plusie,
    Swingi byly jednak bardzo szybko z wychodzilem z nich za sprawa headupw na niskich stawkach w omahe i holdena,
    Takbylo i dzis 10rano HU , 7minut 70$ zysku
    przerwa
    HU 30$ zysku.
    Euforia, od zera do milionera mi sie wlaczylo.
    Co tam ze zrobilem silver stara w ten czas jednak BM roll 250$, poszedlem sie...elegancko jebac.
    Zagaranie hazardowe wplacilem 100$, troche pogralem jednak stwierdizlem ze tym spoobem moge zas szybko poplynac.

    Generalnie mam doła mozecie mnie jechać wiem ze zjebalem sprawe, ale musialem otym gdzies napisac.

    Moze jakies rady na przyszlosc?

    Ponieważ niechce popelnic juz tego samego bledu, mial moze ktos podobnie;/?
    Ostatnio edytowane przez skylookx ; 28-02-2011 o 17:55

  2. #2
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    162
    Nie ma co jebac, zdarza sie, nie lam sie, przegladnij rozdania (najlepiej z kims), wyciagnij wnioski i jedz do przodu nie patrzac juz za siebie. Traktuj to jako dobra lekcje. BM, BM, BM , HU nie sluzy do tego, zeby odrabiac swingi, euforia milionera to zawsze iluzja. 70$ w 7 minut z BR 150 to jakos nie wyglada na poprawny bankroll management. Moja rada na przyszlosc: wplac 150, (ewentualnie 250), i graj solidnego pokera na stawkach do ktorych jestes przyzwyczajony. Byc moze pomoze ci skupic sie na jednych stawkach i typach stolow, zamiast chodzic pomiedzy HU a SH (mnie to pomoglo).

    Glowa do gory, walnij sobie pare browarow, a jutro do roboty, a dola zostaw za soba. No i powodzenia

  3. #3
    Dołączył
    Feb 2011
    Posty
    29
    no nie , masz racje hu na nl50 z 200$ w rollu to napewno nie poprawny BM,
    tak jak pisales "od zera do milionera" to naprawde iluzja i czyste scary money w momentach downswingu, naprawde nie polecam.

    Ps dzieki za pomoc naprawde slowa otuchy sie przydaja, dalej traktuje moj stack jak pieniadze ktora stanowia wartosc np. weekendu w gorach.

  4. #4
    Dołączył
    Mar 2008
    Przegląda
    Puławy/Łódź
    Posty
    454
    Cytat Zamieszczone przez skylookx Zobacz posta
    Zawsze gralem zgodnie z BM, ogolnie na Stars'ach w calej 4miesiecznej karierze wplacilem 120$
    Swingi byly jednak bardzo szybko z wychodzilem z nich za sprawa headupw na niskich stawkach w omahe i holdena,
    Zaznaczone fragmenty przeczą sobie. Jeśli w czasie downswingów grałes HU (które nota bene jest najbardziej swingową odmianą) aby odrobić straty, to znaczy, że własnie NIE PRZESTRZEGAŁEŚ BM. Grając zgodnie z BM nie można zbankrutować, po prostu trzeba zchodzić niżej kiedy gra nie wychodzi a bankroll się kurczy, a nie wyżej.
    Cytat Zamieszczone przez skylookx Zobacz posta
    Moze jakies rady na przyszlosc?
    Graj zgodnie z BM. ZAWSZE. Od tego nie ma wyjątków. Jeśli czujesz, że złapałeś tilta, to przestań grać i wróć do gry kiedy ochłoniesz. W międzyczasie przeanalizuj (najlepiej z kimś lepszym) rozdania i poszukaj błędów. Jeśli je znajdziesz, to wyciągnij z nich wnioski, a jeśli błędów nie było, to uświadom sobie, że miałeś po prostu pecha i dalej graj swoje.

  5. #5
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    162
    Cytat Zamieszczone przez skylookx Zobacz posta
    no nie , masz racje hu na nl50 z 200$ w rollu to napewno nie poprawny BM,
    tak jak pisales "od zera do milionera" to naprawde iluzja i czyste scary money w momentach downswingu, naprawde nie polecam.

    Ps dzieki za pomoc naprawde slowa otuchy sie przydaja, dalej traktuje moj stack jak pieniadze ktora stanowia wartosc np. weekendu w gorach.
    no to lepiej ze tak to traktujesz wazne zeby sobie odpowiedziec po co grasz, jesli chcesz myslec o tym jak o zajeciu full time, to odpusc sobie drugi weekend w gorach i zacznij budowac rolla _bezwzglednie_ przestrzegajac BM (bo widzisz ze masz z tym problemy). Natomiast jesli ma to byc rozrywka, to nie przejmuj sie przegrana, bo rozrywka to rozrywka

    zdrowia

  6. #6
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    769
    Cytat Zamieszczone przez skylookx Zobacz posta
    Ps dzieki za pomoc naprawde slowa otuchy sie przydaja, dalej traktuje moj stack jak pieniadze ktora stanowia wartosc np. weekendu w gorach.
    fail. roll to nie pieniadze na gory, tylko punkty do liczenia kto jest lepszy w pokera.

    jesli jara / tiltuje cie wynik HU, to grasz za wysoko.

  7. #7
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    274
    Nie znam gracza hu na świecie na którego postawiłbym pieniądze że zrobi rolla z 4 czy 2 bi.

    .

  8. #8
    A jak to z gwiazdeczką Isildurem było?

  9. #9
    Dołączył
    Feb 2011
    Posty
    29
    Dzieki Chłopaki,
    Trochę za bardzo to przeżyłem,może ze względu na niskie doświadczenie i euforie spowodowana przez HU,
    Przemyślalem sobie pare rzeczy po waszych komentarzach, spisałem na kartce postanowienia względem dyscypliny której muszę się trzymać grając,postawilem sobie je przed monitorem,no i chwila oddechu i wracam na naturalne dla mojego terazniejszego rolla stawki .
    Jeszcze raz Dzieki.
    Myśle ze odbuduje to w najblizszym czasie.