Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12
  1. #1
    Dołączył
    Feb 2011
    Posty
    7
    YouTube - Proste zarobienie kasy mozna wiele zarobić zapraszam tu macie filmik który wam powie jak można zarobić troche kasy , pewnie powiecie ze sciema , ale jest to sposób sprawdzony jest tam zarejstrowachych 260000 ludzi , mozna zarobic

  2. #2
    Dołączył
    Mar 2008
    Przegląda
    Puławy/Łódź
    Posty
    454
    Jakieś szczegółowe informacje? Czy Ty sam w tym uczestniczysz czy tylko piszesz, bo usłyszałeś od kogoś? O jakich kwotach rozmawiamy? Bo z tej prezentacji nie za wiele wynika.

  3. #3
    Dołączył
    Feb 2011
    Posty
    7
    ja reklamuje sam bo szukam polecanych , czyli znajomych , wiecej sie zarabia na tym jak sie ma polecanych , jezeli chodzi o kwoty to na początek zarobisz pare $
    ale z czasem bedzie coraz wiecej , mam dowody wplat na konto i nie jest to sciema

  4. #4
    Zarabianie na francuskich surfbarach. Żeby zarobić jakieś "dobre" pieniądze trzeba mieć rozbudowaną siatkę poleconych, bo bez nich, to do minimum wypłaty samemu dojdzie się w ciągu 6 miesięcy.

  5. #5
    Dołączył
    Mar 2008
    Przegląda
    Puławy/Łódź
    Posty
    454
    Na pewno masz rację, ale z ciekawości sprawdzę to Konrad, ile punktów trzeba zebrać aby otrzymać $20?

  6. #6
    Dołączył
    Feb 2011
    Posty
    7
    za 1$ trzeba zebrać 1000pkt

  7. #7
    Dołączył
    Feb 2011
    Posty
    7
    ale pamietak reklamuj sie po forach to znajdziesz dużo polecanych i wiecej kasy , na początku bedziesz miał mało ale troche determinacji i bedzie dobrze

  8. #8
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez konrad1127 Zobacz posta
    pewnie powiecie ze sciema , ale jest to sposób sprawdzony jest tam zarejstrowachych 260000 ludzi
    Nie ludzi a raczej desperatów tudzież innych nieudaczników. Bo kto ma trochę rozumu to gra w pokera.

    Cytat Zamieszczone przez konrad1127 Zobacz posta
    mozna zarobic
    Mam jakieś takie dziwne przeczucie że w Biedronce itp. można więcej wyciągnąć.

  9. #9
    Dołączył
    Mar 2008
    Przegląda
    Puławy/Łódź
    Posty
    454
    Przypuszczam, że można z tego wyciągnąc "trochę" darmowej kasy. Problem jest tylko taki z tego co zdążyłem się zorientować, że aby była to jakaś sensowna kwota (kilkadziesiąt-kilkaset $ miesięcznie) trzeba mieć bardzo dużo poleconych, czyli poświęcić trochę czasu na rozreklamowanie tego w necie, na forach itd. Czyli to taka trochę inwestycja, bo musisz poświęcić swoj czas i energię aby się rozreklamować i jeśli się uda to PO JAKIMŚ CZASIE będzie z tego parę groszy. Ale i tak wolę poświęcić ten czas na grę w pokera

  10. #10
    Dołączył
    Feb 2011
    Posty
    7
    masz racje nie zarobisz tam od razu 10000zł trzeba chwile poreklamować , na swoim przykładzie powiem ze od wczoraj znajomych przybyło mi 3 jestem zadowolony , pomśl sobie ze tych 3 ma tez 3 znajomych juz masz 9 i tak w kolko nie jest to ciezka praca , siedzisz tylko przy kompie ,robisz co chcesz a program sam ogląda reklamy .W biedronce nie nie przyjmują np. 14 -15 latków , niektórzy się uczą do nie jest praca z której można się utrzymać choć są tam goście co mają na miecha po 1000zł uwierz .