Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1
    szukam pokerroomu z małymi oknami jak np. na PartyPoker, bo na Sportingbet przy 5 stołach od ciągłego ich przerzucania boli mnie głowa ;o i jeszcze gdyby było dużo ludzi od 10 rano do północy - bo gram o różnych godzinach - to byłoby pięknie. Ktoś coś poleci?

  2. #2
    www.pokerchamps.com

    Bardzo mily sofcik , fajny podzial stolow.

    Przy rejestracji wpisz kod USCOLJYR

    Bede zobowiazany , pozdrawiam

  3. #3
    Zapomnialem dodac , jak duzo grasz , jest bardzo fajny rakeback nawet do 50%. Bonus przyznawany jest co tydzien. Polecam

  4. #4
    konto tam mam od dawna, tylko nie grałem tam odkąd nie gram freerolli ; o muszę zobaczyć jak tam jest, thx

  5. #5
    Dołączył
    Feb 2005
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    280
    czyli na everescie juz nie popykamy ? mozna wiedziec czemu zmieniasz soft ?)

    pzdr

  6. #6
    czemu wiesz o mnie więcej niż ja o Tobie? ; o
    już nie na Everest bo nie ma tam rakeback

    PokerChamps ma coś mało ludzi ;o

  7. #7
    A.Kmicic A co z bonusem na Everescie? Jeśli popatrzysz na niego przez pryzmat racbacka wyjdzie całkiem interesująco. Jeśli wyrobiłeś już cały bonus to można bardzo łatwo uzyskać dodatkowe $ bonusowe we freerollach. Sam z powodzeniem stosowałem taką taktyke.

  8. #8
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    94
    Gl w poszukiwaniach Andrzeju

  9. #9
    na everescie rake od 1$ w puli jest 4c, a na sb albo celebie 5c. przeciez to to samo co 20% rakeback. ale tez stamtad uciekam bo stolow malo. tokyo przewaznie nie ma ani jednego.

  10. #10
    bras, szkoda mi czasu na granie freeroli. wolę 5 stołów na kasę ( więcej stołów nie można mieć otwartych )

    Dzięki, Tomku.

    StatSSuX, ale co z tego, jak za Summit Points możesz grać jedynie turnieje. :/