Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: QQ overpair MW

  1. #1
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    769
    Grabbed by Holdem Manager
    NL Holdem $0.50(BB) Replayer
    BB ($89.40)
    ($43.10)
    UTG ($51.40)
    Hero ($63.10)
    UTG+2 ($50)
    CO ($24.70)

    Dealt to Hero

    raises to $1, UTG raises to $3.50, Hero calls $3.50, fold, fold, BB calls $3, calls $2.50

    FLOP ($14)

    BB bets $14, folds, UTG calls $14, Hero folds

    BB 56/29/3 maniak, dbet 3/6 w 70 rozdan
    gosc bez nazwy jakis 40/20 fisz
    utg 15/14/2 wygladal solidnie, EP open 7% po 200 rekach, 3bet 1/50

    czy jest szansa ze na flopie mozemy byc z przodu po takiej akcji ? troche glupio robic setmine QQ, ale chyba fold dobry

  2. #2
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    274
    Wydaje się rozsądne bo nawet JJ już nie bijesz a koleś 3betował oop i piszesz ze ogarnia, imo Ok.

  3. #3
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    379
    Jakie rozsadne? Skoro BB to maniak i UTG o tym wie, to moga miec obaj kompletny air. Poza tym jedno pytanie: Jak wiesz, ze BB to maniak, to jakiego flopa musisz dostac, zeby cos dalej zagrac przy jego CB? QQx? Jak masz zamiar zrzucac QQ na takim boardzie, to wywal to pf. Bo skoro J jest scary, to chyba 10 tez, a K i A to na pewno.

    Ja wale all-ina. Na takim flopie z takim zawodnikiem jak BB zawsze.
    I nie wmawiaj sobie, ze call od UTG zwiastuje sile, bo rownie dobrze moze miec 2x spade i bardzo chetnie zaprosi Cie do rozdania, zeby sobie poprawic oddsy.

    I jeszcze jedno pytanie: co to za magiczny stol, gdzie miedzy BB a UTG jest ktos jeszcze, kto na dodatek robi pierwszy bet pf?

  4. #4
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    769
    Cytat Zamieszczone przez Górny Zobacz posta
    I nie wmawiaj sobie, ze call od UTG zwiastuje sile, bo rownie dobrze moze miec 2x spade i bardzo chetnie zaprosi Cie do rozdania, zeby sobie poprawic oddsy.
    stolik FRowy z 6 osobami, bez SB, cos sie HEMowi pomieszalo najwyrazniej

    wlasnie glownego ciekawego punktu dotknales -> z czym mozna zagrac de facto commitujacy call z 1 osoba za soba zakladajac ze utg wie co sie dzieje ?

    mi sie wydaje ze to jest przejaw bardzo duzej sily, bo AKs w pikach by pewnie pushowal

  5. #5
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,010
    Imo po utg open i utg+1 3bet od murkowatych gości to masz izi fold preflop.

  6. #6
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    769
    tylko, ze ten pierwszy do akcji (bez nazwy) mial 40/20. zamotana ta hand history. do dwoch nitow na utg i utg+1 tez bym zrzucil pf.

    w skrocie :

    pierwszy do akcji agro fisz otwiera do 2bb, dostaje 3beta od rega, ja calluje, dorzuca sie BB (maniak) i ten co otwieral.

    BB dbetuje pot (co zwykl czynic co druga reke), pierwszy zrzuca, reg calluje, ja zrzucam

  7. #7
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    379
    Czyli:

    Jeden aggro otwiera, Reg 3bet, Ty call z QQ

    Flop J high

    Drugi aggro bet pot, Reg (tylko) call, Ty fold.

    Nie kumam tej taktyki.

  8. #8
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    769
    no wlasnie wydaje sie kiepska, ale reg *tylko* call zamieniam na reg W CHUJ DUZO CALL Z JEDNYM GRACZEM TO GO.