Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: AT wczesna faza

  1. #1
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    12
    Grabbed by Holdem Manager
    NL Holdem $60(BB) Replayer
    SB ($1,380)
    BB ($3,285)
    Hero ($3,022)
    UTG+1 ($1,897)
    UTG+2 ($1,400)
    MP1 ($995)
    CO ($1,360)
    BTN ($1,660)

    Dealt to Hero

    Hero raises to $180, fold, fold, fold, fold, fold, fold, BB calls $120

    FLOP ($390)

    BB bets $3,105 (AI)

    z czym tu callować?

  2. #2
    Dołączył
    Feb 2011
    Posty
    4
    Podstawa to opisać sobie graczy. I jak biją post flop. Tutaj ja zrzucam praktycznie wszystko poza oczywiście JJ,AA, i robie notkę. Sądząc po jego zagraniu mamy nad nim dużą przewagę i jeszcze przyjdzie jego kolej a szkoda marnować ładną sytuację w żetonkach we wczesnej fazie turnieju ;p Co więcej otwieranie ats z tej pozycji przy tych blindach jest słabym zagraniem. Pozdrawiam i powodzenia przy stole !

  3. #3
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    282
    Jeśli zrzucisz, to jaką notkę robisz? Że zrobił durnego donk-over beta?
    Nie wiem za ile ten turniej, ale przy takim rozegraniu to ja calluję i ewentualnie otwieram następny S&G, ale zazwyczaj jestem znacznie z przodu.
    Wtedy notka ma jakąś wartość, jak zobaczę, że zagrał tak z JT albo z A7.

  4. #4
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    376
    Napisz stawki i czy to jest turbo czy nie

  5. #5
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    12
    turbo 5.50,
    rzeczywiście to było chyba za szerokie otwarcie
    co on może tu mieć 44, A4s+, J8s+, QTo+ versus to jesteśmy z tyłu więc fold wydaje się poprawnym zagraniem, zważywszy na to, że jeszcze 8 graczy w grze

  6. #6
    Dołączył
    Feb 2011
    Posty
    4
    Notka w stylu:
    DONK,OVERBET,BLUFFAI?,AGG
    Z takiej notki wiem tyle ,ze jest donkiem, overbetuje pule, możliwe ,że blefuje allinem oraz jest na tyle agresywnym ,że indukcja blefu jest jak najbardziej wskazana na takiego gracza

  7. #7
    Dołączył
    Jul 2010
    Posty
    22
    Fold preflop. Co do decyzji na flopie, to wszystko zależy od statystyk kolesia ale dla mnie to on tam ma ewidentnie flush draw, niemniej vs. random graczowi, przy takich stackach i na takim etapie, zrzuciłbym wszystko poza 2parami, setem i ew. AK.