Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1
    Dołączył
    Feb 2011
    Posty
    2
    Witam wszystkich.

    Chciałbym założyć konto w Paradise Poker (dopiero zaczynam grać) i mam w związku z tym kilka wątpliwości. Konkretnie chodzi mi o wybór waluty.

    Czy w PP wszystko rozgrywane jest w euro czy w $ też i od czego to zależy? Czego jest więcej?

    Drugie pytanie z tym związane: z waszego doświadczenia jaki proponujecie wybór waluty na koncie, żeby było to najbardziej opłacalne? Zakładając, że pieniądze bym wypłacał przez Nettlera czy MB? Chodzi mi o to, żeby uniknąć jakiś niepotrzebnych przewalutowań. W związku z tym nie wiem czy jest sens wybrać w Paradise Poker konto w PLN, czy lepiej od razu w euro lub dolarach? Jak jest najwygodniej i najbardziej opłacalnie?

  2. #2
    Siemka, wydaje mi się że powinieneś założyć konto w takiej walucie jakie masz mb bądź nettler, jeśli chodzi o pp większość stołów jest w euro chociaż i $ się zdarzają ale takich stołów jest znacznie mniej pozdrawiam

  3. #3
    Dołączył
    Feb 2011
    Posty
    2
    Zauważyłem teraz, że w Netteler można założyć też konto w PLN. Wydaje mi się, że w takim wypadku najbardziej optymalna opcja to jest PLN na koncie Netteler i PLN na Paradise Poker. Bo wtedy jest tylko przewalutowanie na PP, które i tak wychodzi korzystniej niż przewalutowanie na Netteler, bo w przypadku Nettelera pobierają za to opłatę manipulacyjną, a w PP chyba nie ma czegoś takiego, nie?

    Dobrze kombinuję, czy nie bardzo?

    I jeszcze jedno pytanie mam. Czy w PP jeśli uciułam jakąś kasę na frerollach to mogę to bez problemu wypłacić, czy trzeba najpierw dokonać jakiegoś depozytu żeby wypłacać kasę?

  4. #4
    dobrze kombinujesz, można wypłacić bez problemu pozdrawiam

  5. #5
    Stoły euro znacznie przeważają, jednak jak chcesz grać na usd, to otwierasz stolik dolarowy i zawsze ktoś się dosiądzie (mówię o SH, nie wiem jak z FR jest).
    Mam też inne pytanie. Jak zmienić skórkę na Paradise, bo tło dla mnie jest zbyt jaskrawe..? Czytałem coś o tworzeniu pliku _mod i _original, ale chyba tego nie zrozumiałem, bo mi nie działa :/ Nie ma jakichś programów do tego(na Ongame kiedyś miałem taki) lub ktoś mógłby to szczegółowiej opisać? Będę wdzięczny. Pozdrawiam <beer>

  6. #6
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Cebu City, Philippines
    Posty
    868
    Ja używam tego moda i bardzo sobie chwalę. Boss Media Mod - Cards and Table Mods for Paradise Poker - Poker Forum | Grinders.org

    Nie udalo mi się jednak opanowac automatycznego modowania ( w win7 wyskakuje mi odmowa dostępu), więc przed kazdą sesją pliki kopiuję ręcznie. Poza tym wszystko dziala.

    pzdr

  7. #7
    Spróbuj sobie bilson wyłączyć User Account Control (UAC). Dajesz: Uruchom, wpisz: msconfig i z zakładki narzędzia wybierz wyłącz kontrole użytkownika i klik na uruchom. Potem resetnij kompa.
    Rozumiem, że ten mod jest tylko pod paradise? Skąd można pobrać inne skiny i karty? Wkrótce to przetestuje i jak coś będzie nie tak, to się odezwę

  8. #8
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Cebu City, Philippines
    Posty
    868
    mod dziala na kazdym roomie bossmedii. jakbys chcial inne mody to na 2+2 chyba jest sporo tego

    moim zdaniem ten jest idealny

  9. #9
    Dzięki Wszystko już działa Musiałem tylko nieco wpisy zmienić w tym pliczku .bat. Skiny dwa z FTP sam już sobie zrobiłem nawet [ ImageShack&#174; - Online Photo and Video Hosting i ImageShack&#174; - Online Photo and Video Hosting ] Nie tak źle to wygląda Teraz szukam jakichś innych kart (zwykłych, nie tych fikuśnych) i ciekawych skórek. Jak masz coś ciekawszego to możesz podrzucić na serwer Na 2+2 sporo linków już wygasło patrzyłem...
    edit: i jeszcze coś z krzesełkami zrobiłem http://img218.imageshack.us/i/alapp.jpg/ to z P* wziąłem
    Ostatnio edytowane przez danielos_87 ; 01-03-2011 o 02:39